צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הצלקת נוצרה כתוצאה ממשהו שאולי היה יכול להיות בלתי נמנע – פצעי אקנה, פציעות שהתאחו באופן גס ועוד. ישנן צלקות וכתמי עור שהיו יכולים להמנע, אילו היו מקפידים על אכילה נכונה, על חשיפה מתונה לקרני השמש ועל תנאים נוספים, אולם את שנעשה לא ניתן כבר להחזיר

מערכת ביוטיק

|

08/04/2013

|

12:21

seperator

הצלקת נוצרה כתוצאה ממשהו שאולי היה יכול להיות בלתי נמנע – פצעי אקנה, פציעות שהתאחו באופן גס ועוד. ישנן צלקות וכתמי עור שהיו יכולים להמנע, אילו היו מקפידים על אכילה נכונה, על חשיפה מתונה לקרני השמש ועל תנאים נוספים, אולם את שנעשה לא ניתן כבר להחזיר, רק לתקן. כאן נכנסות לתמונה הקליניקות לאסתטיקה רפואית, המציעות טיפולים מסוגים שונים, אותם חשוב לבחור רק לאחר ייעוץ עם רופאים ממומחים – לפחות רופא אחד – שיסייע ביד המטופל להגיע לתוצאות האיכותיות ביותר.

צלקת נוצרת מפגיעה בסיבי הקולגן שמשנה את מרקם העור

צלקת נוצרת מפגיעה בסיבי הקולגן שמשנה את מרקם העור


סיבות אפשריות לגרימת צלקות
מבנה העור וההרכב שבו משתנה בכל מקום בגוף, וגם עם השנים. האפידרמיס הוא העור העילי, הדרמיס זו השכבה האמצעית וההיפודרמיס הוא השכבה התחתונה. כשישנו שינוי במרקם שמושפע מסיבי הקולגן שנפגמים, הגוף מתקשה לשחזר את הרקמה הטבעית שהייתה שם ונוצרת צלקת שיש לה מרקם ואיכות שונות מהעור הסובב אותה, בין אם היא מתבטאת בחריץ עור או בבליטה.
טשטוש צלקות דורש הרדמה אזורית ואשפוז קצר בלבד

טשטוש צלקות דורש הרדמה אזורית ואשפוז קצר בלבד


הטיפולים האפשריים בצלקות
כדי להגיע לתוצאה סופית שבה הצלקת מטושטשת או נעלמה כליל או במקרה של החלקת צלקות, יש אפשרות לנקוט בכמה שיטות שתתאמנה על פי מימדי התופעה- עד כמה היא משפיעה על שכבות העור, ומהות הצלקת. בדרך כלל – כל הטיפולים הללו כרוכים באשפוז קצרצר – לכל היותר עם הרדמה מקומית או על פי המלצת הרופא בהתאם למקרה.

איפה לבחור לרפא צלקות?
ריפוי צלקות יעשה אך ורק בקליניקה המוסמכת לעניין. יש לבחור את הקליניקה על פי ההמלצות וטיב הטיפול, ולא על פי המחיר שמקבלים לטיפול זה. התוצאה הרי נראית על פני העור, ובמקרים רבים מדובר על עור הפנים. כך או כך, למרות שמדובר רק על טיפול אסתטי, יכול להיות שאפשר להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

makecomment

לקבלת פרטים בתחום האסתטיקה הרפואית השאר פרטיך ואנו ניצור עימך קשר

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

כתבות נוספות

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל