תקנון פורטל Beautic
פורטל Beautic– פורטל  האסתטיקה שלך (להלן: "הפורטל") המשתייך לקבוצת אתרים המצויים בבעלותה של חברת פרומוטרס אינטאקטיב בע"מ (להלן: "הקבוצה") מציע שלל שירותי השוואת מחירי טיפולי יופי על כלל אפשרויות הטיפולים והניתוחים  הנהוגים בישראל וזאת ללא כל תמורה וללא כל התחייבות מצידו של המשתמש (להלן: "המשתמש"). הפורטל מספק מידע מסוגים שונים (להלן: "המפרסמים") המובא באתר כמו שהוא (AS IS) אלא אם כן נאמר במפורש אחרת. טרם השימוש באתר אנא קרא היטב את כלל סעיפי תקנון זה (להלן: "התקנון") ונהג לפיהן:
 
 
פנייה למוסדות המפרסמים
פורטל Beautic מציע לגולש אפשרות לשלוח פרטיו ישירות אל המוסדות השונים המפרסמים בו (לידים), בהתאם לתחום המועדף עליו אשר מוצע באתר. השארת פרטים כאמור, כמוה כהצהרה שפניה זו נעשתה על פי רצונו האישי והחופשי של הגולש וכמו כן על אחריותו הבלעדית על כל המשתמע מכך. השארת פרטי הגולש על ידי מילוי הטופס כנדרש באתר, וקבלת הצעה באמצעות האתר, הינו חינם. מילוי הטופס, אינו מחייב את המשתמש, בשום אופן שהוא, ואינו מהווה הסכמה לרכישת שירותים כלשהם. בעת שליחת פרטייך האישיים, הינך מאשר להעביר את פרטייך האישיים בצורה ישירה למספר ספקי שירות רלוונטיים. פורטל Beautic והנהלתו מסירה מעצמה כל אחריות כלשהי למקרי קיצון בהם יהיה הגולש קורבן להטרדות מצידו של גוף המפרסם בפורטל או בקשר עקיף אל גוף המפרסם כאמור. הנהלת הפורטל לא תישא כל אחריות באם המוסד אליו העביר הגולש את פרטיו העביר את פרטי הגולש לצד שלישי כלשהו לרבות מוסד פיננסי אחר ו/או אדם פרטי. עוד יצוין כי ידוע להנהלת הפורטל אודות מצבים בהם מפרסם עושה שימוש בצד ג' לשם קבלת פניותיו, לרבות משרדי פרסום ו/או שירות לקוחות ו/או כל גוף אחר ועל כן פרטי הגולש יועברו גם אל גוף זה. השארת הפרטים האישיים מצידו של הגולש מהווה הסכמה לקבלת חומרים פרסומיים למיניהם. הנהלת הפורטל אינה נושאת כל אחריות באשר לכל נזק שעלול להיגרם כתוצאה משימוש מפרסם בפרטיו האישיים של הגולש. בחירת הגולש בשירות כלשהו בהמשך להצעה שקיבל מגוף פיננסי בעקבות טופס שמילא באתר, נעשית בהתאם לשיקול דעתו של הגולש ובאחריותו הבלעדית. הגולש מוותר בזאת על כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלפי החברה ו/או האתר ו/או הגוף עימו הוא מתקשר שעשויות לנבוע ו/או הנובעות כתוצאה מהשימוש באתר ו/או מקבלת החומרים הפרסומיים ו/או הדיוורים הפרסומיים כאמור מכלל אתרי הקבוצה.
 
 
מסירת פרטים אמינה
בעת השארת פרטיי הגולש לשם יצירת קשר עם מפרסם כלשהו, מתחייב הגולש לציין את פרטיו הנכונים בלבד. כל מסירה של פרטים כוזבים ו/או פרטים של צד ג' ללא ידיעתו מהווה הפרה יסודית של תנאי תקנון זה ומקימה להנהלת הפורטל עילת תביעה כנגד המפר, וכמו כן זכות לפיצוי בכל סכום שתדרוש. יצויין כי הנהלת הפורטל אינה נושאת בכל אחריות כלפי אותו צד ג' שפרטיו הושארו באתר ללא ידיעתו. 
 
עדכון ושימוש בפרטים רלוונטיים
הנהלת הפורטל מודעת לחשיבות השמירה על פרטיותך. הפרטים הנדרשים בטפסים הינם הרלוונטיים לצורך מתן הצעה מתאימה לשירות המבוקש. הנהלת האתר שומרת על זכותה לאסוף באופן שוטף מידע רלוונטי אודות הגולשים, לצרכי בדיקה, סטטיסטיקה, שיפור וייעול של מערכות התפעול ואזקת האתר. כמו כן נשמרת זכותה של הנהלת הפורטל לשנות מעת לעת, כראות עיניה, את מבנה האתר, מראו, שרותיו המוצעים או כל שינוי אחר שתמצא לנכון לבצע ללא כל התראה מראש מצידה
 
זכויות יוצרים, קניין רוחני ומסחרי
כלל התכנים המפורסמים באתר לרבות עיצוב האתר, תמונות, מאמרים, סרטונים, גרפיקה וכיוב' (להלן: התכנים"), וכמו כן כלל זכויות היוצרים והקניין הרוחני בפורטל שייכות לפורטל ולהנהלתו בלבד אלא אם כן נכתב אחרת במפורש. כל המבקש לבצע שימוש בתכני האתר, החורג מגבולות השימוש הסביר והסטנדרטי, יידרש לאישורה בכתב של הנהלת האתר. יצוין הפורטל מפרסם תכנים ומידע אודות גופים  שונים המובא כמו שהוא, אודות מידע זה לא תישא הנהלת הפורטל כל אחריות בכל הקשור לנכונותו ו/או תוקפו. בנוסף שומרת לעצמה הנהלת הפורטל את הזכות לפרסם תכנים פרסומיים כראות עיניה הבלעדית וכמו כן לא תישא היא כל אחריות אות מידע זה.
 
 
אחריות לגבי המידע המפורסם
אין הנהלת פורטל Beautic נושאת כל אחריות אותו טעות ו/או שגיאה ו/או שינוי תוכן המפורסם בפורטל על ידה אות על ידי מפרסם מטעמה. כלל התכנים/ תמונות/ סרטונים וכו המפורסמים באתר התקבלו על ידי המוסדות המפורסמים ומועלים AS IS, הנהלת הפורטל לא תישא בכל אחריות לטענה בדבר חומרים אלה לרבות טענה בגין הפרת זכויות יוצרים. כל שימוש מצידו של גולש בתכנים המוצעים באתר הוא על אחריותו הבלעדית ועליה בלבד. כמו כן הנהלת הפורטל לא תישא בכל אחריות באשר לטעות בהבנת הדברים מצידו של הגולש אף אם טעה לחשוב כי מידע שבפורטל משמש כתחליף לייעוץ מקצועי. הפורטל והנהלתו לא ישמשו בכל מקרה כצד לעסקה שבין המפרסם לגולש. הגופים המציעים שירותים בפורטל יהיו רשאים לפנות למשתמש על פי שיקול דעתם הבלעדי ואינם מתחייבים לפנות ו/או לספק שירות למשתמש. השארת פרטים בפורטל על ידי הגולש, מהווה הסכמה לקבלת תכנים פירסומיים מעת לעת מהנהלת האתר באמצעות דיוור או בכל אמצעי אחר בתחום בו התעניין הגולש וכמו כן מכלל אתרי האינטרנט המשתייכים לקבוצה.
 
שיפוי 
הנהלת הפורטל שומרת לעצמה את הזכות לתבוע כדין ולזכות שיפוי מכל גולש שיפר תנאי תקנון זה ויגרום לה לנזקים ו/או הפסדים ו/או עבודה נוספת לצורך השבת המצב לקדמותו. בכל מקרה משפטי סמכות השיפוט הבלעדית היו בתי המשפט המוסמכים באזור תל אביב-יפו וכמו כן בהתאם לדין הישראלי.
צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
 
 
 

כל הזכויות שמורות ל Beautic - פורטל האסתטיקה של ישראל. פורטל ביוטיק מאפשר לכם לקבל את כל המידע העדכני הקשור לאסתטיקה רפואית, ניתוחים פלסטיים, הסרות שיער, וטיפולי שיניים בישראל.ביוטיק הפורטל שמרכז עבורכם את מיטב החברות העוסקות במתן שירותים בתחום הרפואה האסתטית וביניהם חברות בתחומי: לאסתטיקה רפואית, ניתוחי פנים,ניתוחי בטן,ניתוחי אגן, הסרת שיער, וטיפולי שיניים . בעזרת פורטל Beautic תוכלו לחפש ולמצוא במהירות ובקלות את כל המידע הרלוונטי לכם בתחום האסתטיקה בישראל, ולקבל תוך דקות הצעות מחיר מכל הגופים הנחשבים ביותר בעולם האסתטיקה בישראל. השאירו פרטים עוד היום ותוכלו להינות מהצעות מחיר אטרקטיביות בכל התחומים.

פורטל האסתטיקה
callus