צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
גילוח הוא הדרך ההיסטורית העתיקה להסרת שיערות; היא דורשת את הכלים המתאימים – וחשוב שיהיו מאיכות טובה, אחרת מלאכת הגילוח עלולה לעלות בצלקות ובפצעים ואפילו בחוסר אחידות בתוצאות, אולם היא לא כואבת, בניגוד לשיטות האחרות.

מערכת ביוטיק

|

03/04/2013

|

13:48

seperator

גילוח הוא הדרך ההיסטורית העתיקה להסרת שיערות; היא דורשת את הכלים המתאימים – וחשוב שיהיו מאיכות טובה, אחרת מלאכת הגילוח עלולה לעלות בצלקות ובפצעים ואפילו בחוסר אחידות בתוצאות, אולם היא לא כואבת, בניגוד לשיטות האחרות. ישנם אנשים שסובלים מתופעות לוואי כמו למשל צמיחת שיער מתחת לעור עקב הגילוח – לכן זונחים את השיטה הזו מראש. שימוש במשחות להסרת שיער מפרק את החומר שממנו עשוי השיער במקום שבו הוא בוקע החוצה אל האויר, וזאת בזכות חומרים כימיים. הפיתרון הזה הוא לטווח קצר, וכרוך בגירוי מפני החומרים הכימיים שבמשחות.

הסרת שיער בעזרת אפילציה מהווה פתרון לטווח ארוך

הסרת שיער בעזרת אפילציה מהווה פתרון לטווח ארוך


שעווה והסרה באמצעות אפילציה
שעווה ואפילציה אלו שתי טכניקות הסרת שיער בפנים ובמקומות רגישים אחרים – כמו למשל סביב הפטמות או באזור הטבור. בעוד השעווה היא מסיר שיער זמני התקף לרוב לחודש תמים עד לגדילת מחזור השיער, הרי שבאפילציה בה צורבים את שרש השערה יש תקופה ארוכה יותר של גדילה, כשחוזרים על התהליך רק מספר פעמים עד שהשערה אינה גדלה יותר.
טיפולים מומלצים להסרת שיער - הסרה בלייזר ו- IPL

טיפולים מומלצים להסרת שיער - הסרה בלייזר ו- IPL


לייזר ו- IPL
השיטות להסרת שיער באמצעי מכשור של גלי אור אלו שיטות שתוצאותיהן נראות לאורך טווח זמן ארוך. הפיתרון הזה נחשב אמנם ליקר יותר מן האחרים, אולם הוא מבטיח "שקט תעשייתי" – ללא כאב או שיער מתחדש. עדיין לא בוססו מחקרים רבים בתחום משום שהוא נחשב לצעיר יחסית, אולם ידוע שהוא נחשב ליעיל.

ביצוע השיטות להסרת שיער באחריות
חשוב להגיע למכון לאסתטיקה רפואית אשר מפורסם וידוע במטפליו – יש להם תעודת מקצוע בתחום וכן המכונות בהן הם משתמשים עברו אישור של ה- FDA ושל מכון התקנים הישראלי. ללא סימנים אלו, אין אחריות מלאה על המלאכה ועל התהליך שעושים, ועל כן, גם מחירים נמוכים של מכונים פחות מזוהים אמורים להעלות סימני שאלה.

makecomment

לקבלת פרטים בתחום טיפולי השיער השאר פרטיך ואנו ניצור עימך קשר

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

כתבות נוספות

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל