צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

מערכת ביוטיק

|

03/11/2011

|

21:13

seperator

עד לפני 20 שנים לפחות, לא היה ברור כל- כך כי ניתן לעשות הסרת שיער לצמיתות בכלל. הסרת השיער הייתה נעשית בדרכים טבעיות ובאמצעות קוסמטיקאית ובמיומנות שנרכשה בירושה. הסרת שיער לצמיתות היא התוצאה של תהליך מסוים שפוגע בשורש השערה באופן בלתי הפיך כך שהיא אינה גודלת שוב. כיום ישנן שיטות שונות - בעיקרן כימיות וגם אלקטרוניות (הסרת שיער בלייזר),

 

 וחשוב לעיין במדריכי הסרת שיער על מנת לקבל כמה שיותר אינפורמציה לפני שפונים לעשות צעד כזה משמעותי. גם מי שמעוניין להסיר שיער לצמיתות בפנים (בעיקר הנשים) יכול להשתמש בטכנולוגיה חדישה זו.

 

האם ניתן להסיר שיער לצמיתות בפנים?

עיקר קהל המבקשים להסיר שיער פנים הוא נשים, ואלו שמושפעות מהורמונים נשיים בכל אזור בגוף - בבטן, בגב, בפנים, בכתפיים או בצוואר לא תוכלנה להסיר את שיערן לצמיתות - לא בעור הפנים ולא בכלל. לעתים, הטיפול אף עלול להרע את מצבה של אישה בגילאי הפוריות - ולהצמיח שיער כהה וסמיך יותר משהיה.

 

האם הסרת שיער בלייזר אפקטיבית?

חיי השערה מתחלקים לשלוש תקופות: שלב האנגן - הצמיחה שמגיע גם לשלוש שנים, שלב הקטגן - שלב הביניים שנמשך מספר חודשים - כ- 10% מהשערות נמצאות בשלב הזה, ושלב הטלוגן - ה"מנוחה" והנשירה של השערה שנמשך מספר שבועות. היות וטיפול הלייזר ממוקד בשערות שבשלב האנגן (הצמיחה) אינו מטפל בכולן, ומטבע הדברים חלק אחר נותר ונזקק לטיפול אחר.

 

שיער פנים - מדוע כן

כשמדובר בשיער פנים, כמו למשל שיער גבות או שפם לאחר שהשערה גולחה, מדובר בשערות שנמצאות באופן תמידי בשלב האנגן, או שלפחות ניתן לגרום להן לכך. לכן, ניתן לטפל גם בהן בלייזר, ולהמתין לתוצאות לאחר מספר טיפולים - כמובן לאחר התייעצות מול רופא בכיר או איש מקצוע מוסמך בנושא.

makecomment

לקבלת פרטים בתחום טיפולי השיער השאר פרטיך ואנו ניצור עימך קשר

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

כתבות נוספות

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל