צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
ישנן נשים ואפילו ישנם גברים שסובלים מחזה נפול – לכל אחד ישנן הסיבות שלו. כך או כך, חזה נפול הוא מראה שעל פי קנה המידה של אסתטיקה רפואית בת ימינו אינו מקובל – וטעון שיפור. אומרים שהמלחמה הטובה ביותר היא למעשה מניעה

מערכת ביוטיק

|

28/03/2013

|

14:17

seperator

ישנן נשים ואפילו ישנם גברים שסובלים מחזה נפול – לכל אחד ישנן הסיבות שלו. כך או כך, חזה נפול הוא מראה שעל פי קנה המידה של אסתטיקה רפואית בת ימינו אינו מקובל – וטעון שיפור. אומרים שהמלחמה הטובה ביותר היא למעשה מניעה – ובאמת מי שנשען על עקרונות השמירה על חזה זקוף עשוי לנצח במלחמה הזו, רצוי להמשיך לענוד חזייה – וחשוב שהיא תהיה מותאמת לגוף ולא קטנה יחסית. מי ששומר על כושר גופני ושרירים ששומרים על הגוף לא רפוי במהלך היממה עשוי להצליח לשמור על האלסטיות הנדרשת כדי שהחזה פחות יפול, גם אם זה מתייצב נגד המורשת הגנטית.

שינויים במשקל הגוף עולים להשפיע על נפילת השדיים

שינויים במשקל הגוף עולים להשפיע על נפילת השדיים


איבוד המוצקות בשד
השדיים עלולים להחל את צניחתם לאחר שינויים קריטיים במשקל הגוף עצמו – כמו למשל לאחר הרזיה דרסטית או השמנת יתר, לאחר לידה או להבדיל – לאחר מחלה ממושכת. גם מחזור שאינו סדיר עלול להוביל לצניחתם של השדיים, כאשר הסיבים האלסטיים שבעור נקרעים וגורמים לסימנים אדומים להופיע בעור ולהיעלם.
ניתוח הרמת חזה מעכב את השפעת הגנטיקה על מראה החזה

ניתוח הרמת חזה מעכב את השפעת הגנטיקה על מראה החזה


איך להתמודד עם שדיים נפולים?
כמובן – הקליניקה של היום מסייעת לעשות הרמת חזה למראה צעיר ומעוצב כאשר מזריקים או משתילים אל החזה חומר שמחזר ו"מעמיד" אותו, על פי הזויות המחושבות. חשוב לזכור שמיצוק החזה תורם בעיצוב החזה ומשפר במעט את התוצאות – באופן שהוא משמר אותן.

הרמת חזה לחזה נפול כתוצאה מתורשה גנטית
ברב המקרים קשה לשלוט בצורתו של החזה, גם עם היצמדות לכל החוקים והכללים. הגנטיקה עלולה אולי לנצח, אולם זהו המקרה הקלאסי להרמת חזה נפול שיכול להוביל לתוצאה טובה, משום שעם שמירה נכונה על התוצאה עשוי להשאיר אותה לאורך זמן. חשוב להתייעץ עם לפחות רופא מומחה אחד או שניים לגבי אופן הטיפול ומיקום השתלים.

makecomment

לקבלת פרטים בתחום ניתוחי החזה השאר פרטיך ואנו ניצור עימך קשר

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

כתבות נוספות

 • איפה עושים הגדלות חזה בהזרקה?

  כמעט כל אחד שתשאלו, יכול למנות לפחות אזור אחד בגופו שהוא אינו אוהב. אצל הנשים, בעיקר רווח חוסר הסיפוק מהחזה וצורתו. בעיה בצורתו ש

  המשך לכתבה
 • הקטנת חזה - טיפים לפני ניתוח

  לרוב כאשר עולה הסוגיה אם לעבור או לא לעבור ניתוח חזה, ההנחה היא שמדובר בהגדלה, אך למעשה מדי שנה נשים וגברים, פונים לניתוח הקטנה

  המשך לכתבה
 • טיפים לאחר טיפול הגדלת חזה

  קבלת החלטה לעשות ניתוח חזה כרוכה לרוב בהתלבטויות רבות, מחקר אישי באינטרנט וייעוץ מול רופא מומחה. אך מה עושים אחרי הניתוחים?

  המשך לכתבה

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל