צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

מערכת ביוטיק

|

28/12/2011

|

17:18

seperator

לייזר הוא הפיתרון הקל של נשים וגברים שרוצים להפרד לשלום מהשיער שעל פני הגוף, או לפחות מהמנהג הכואב של הסרת השיער בשעווה, במכונה אלקטרונית ביתית ובעוד שיטות שעלולות להכאיב או להשאיר פצעים וגירויים לאחר מכן. מצד אחד, אין צורך ממילא לגדל שיער כדי להסיר אותו בלייזר בניגוד לשעווה, אולם גם אז יש צורך בנקודות של בקיעת השערה כדי שקרן האור תתמקד באותו צבען של שערה. ברגע שאין מיקוד, עלולה להווצר כוויה על פני העור, ובמיוחד בתקופת הקיץ, זו הסיבה שרבים עושים הסרת שיער בלייזר בחורף.

pic

טיפול לייזר שטוב גם בקיץ
העור רגיש לאור לאחר טיפולי לייזר, ולכן לאורך השנים הומצאו שיטות להסרת שיער אשר עונות על הצרכים המתבקשים מהשטח, כדי לשפר את התוצאות. כדי להמנע מאותה רגישות יתרה לאור לאחר הטיפול, חידשו מכשיר המכונה בשם SHR, טכנולוגיה מתקדמת אשר מאפשרת לקרר ולהרגיע את המקום המטופל, בכך אין תחושת כאב והטיפול יכול להתאים למטופלים רבים.

מהי טכנולוגיית SHR?
רבים טוענים כי הטיפול כה מרגיע, עד שהוא מזכיר טיפול באבנים חמות. התוצאות נראות כבר מהטיפול הראשון, ונשירת השיער נראית כבר לאחר שבועיים מהטיפול, וזה אומר שהגיע הזמן להפטר מהאמצעים האחרים הזמניים להסרת שיער (סכיני גילוח ושעווה). כחלק מאסתטיקה רפואית, ניתן לומר שזהו טיפול ייחודי יחסית שמראה שלא חייבים לסבול כדי להיראות טוב.

תהליך מבוקר
ישנו חימום מבוקר של אזור הבקרה – כשהחימום הוא בררני וממוקד או כללי. האנרגיה האופטית עוברת דרך האפידרמיס – כלומר דרך שכבת העור החיצונית, דרך המזודרמיס (השכבה האמצעית) ועד לדרמיס – השכבה הפנימית. הטכנולוגיה תתאים לרב גווני העור ובכל אזורי הגוף, אם כי לעור שזוף שהוא גם צרוב לא תתאים.
 

makecomment

לקבלת פרטים בתחום טיפולי השיער השאר פרטיך ואנו ניצור עימך קשר

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

כתבות נוספות

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל