צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

מערכת ביוטיק

|

03/11/2011

|

21:28

seperator

 

חזה זקוף ומלא מסמל רעננות וגם בשלות מינית, גיל צעיר שמראה כי הגוף "עדיין בכושר", ממש כמו אצל מפורסמים רבים, שמעוניינים עדיין להשאר בשיא האופנה. העולם המערבי כיום דוחק למרכז התמונה את הגדלות החזה, ונשים רבות משלבות בנוסף לניתוח הגדלת חזה גם ניתוח להרמת חזה נפול, להשלמת המראה הזקוף.

 

 המחירים משתנים בין ניתוח להגדלת חזה, ניתוח להקטנת נפח חזה וניתוח להרמת חזה, כשניתן לשלב ביניהם. בדרך כלל, ניתוח להגדלת חזה הוא דווקא מבין הזולים יותר מבין שלל ניתוחים פלסטיים בחזה. 

 

מי מבקשת ניתוח להגדלת חזה? 

בדרך כלל ישנן ארבע קבוצות של נשים שתבקשנה ניתוח להגדלת חזה: נשים בגיל הבגרות אשר גם לאחר שהגיעו לגיל הבשלות המינית החזה לא הגיע לגודל הרצוי, נשים שיש להן חזה שמכל סיבה אינו מספק אותן בגודלו, נשים שמעוניינות לחזור לממדי החזה המקוריים שהיו להן לפני תקופת ההנקה - או אלו שסובלות מתופעה של חזה א - סימטרי, ומעוניינות דווקא להגדיל במקום להקטין (אחד מהם או את שניהם). 

 

מהו מחיר זול יחסית לניתוח הגדלת חזה?

המחיר הממוצע המוצע כיום בשוק להגדלת חזה עומד על 16,000 שקלים, ואפשר לומר שבין כל קליניקה יש טווח מחירים שמתפרש על פני סביבות 5,000 שקלים, מה שאינו מאפשר טווח תמרון רב במחיר. עלות שתלי הסיליקון בהם משתמשים גם הם פרמטר בתמחור העסקה על פי סוג וגודל, כשישנם 4 סוגי שתלים: שתל בולט, שתל שטוח, שתל אנטומי ושתל בינוני. ההבדל בין שתל סיליקון יקר וזול עלול להיות פי 2 או 3 ביניהם - רצוי להתעקש על האיכותי יותר. 

 

השוואת מחירים

כיום, רבים מבקשים לעשות השוואת מחירים בכל תחום, וגם בתחום ניתוחי החזה. רצוי להתייעץ עם מנתח פלסטי עוד לפני השוואת מחירים, על מנת לקבוע מהו סוג הניתוח הרצוי והמדויק בו את בוחרת, ורק אז להבין האם מחיר המבצע הולם ומשתלם.

 

makecomment

לקבלת פרטים בתחום ניתוחי החזה השאר פרטיך ואנו ניצור עימך קשר

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

כתבות נוספות

 • איפה עושים הגדלות חזה בהזרקה?

  כמעט כל אחד שתשאלו, יכול למנות לפחות אזור אחד בגופו שהוא אינו אוהב. אצל הנשים, בעיקר רווח חוסר הסיפוק מהחזה וצורתו. בעיה בצורתו ש

  המשך לכתבה
 • הקטנת חזה - טיפים לפני ניתוח

  לרוב כאשר עולה הסוגיה אם לעבור או לא לעבור ניתוח חזה, ההנחה היא שמדובר בהגדלה, אך למעשה מדי שנה נשים וגברים, פונים לניתוח הקטנה

  המשך לכתבה
 • טיפים לאחר טיפול הגדלת חזה

  קבלת החלטה לעשות ניתוח חזה כרוכה לרוב בהתלבטויות רבות, מחקר אישי באינטרנט וייעוץ מול רופא מומחה. אך מה עושים אחרי הניתוחים?

  המשך לכתבה

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל