צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
אנשים בעלי משקל ממוצע ומעלה פונים למרפאות לאסתטיקה רפואית כדי למצוא פתרונות רפואיים ואסתטיים למראה החיצוני. בדרך כלל, פונים רק לאחר שהניסיונות לשנות אורח חיים בתזונה או לשמור על הכושר הגופני עלו בתוהו, וכל שאר השיטות גם הן אינן מצליחות

מערכת ביוטיק

|

09/01/2013

|

18:12

seperator

 

אנשים בעלי משקל ממוצע ומעלה פונים למרפאות לאסתטיקה רפואית כדי למצוא פתרונות רפואיים ואסתטיים למראה החיצוני. בדרך כלל, פונים רק לאחר שהניסיונות לשנות אורח חיים בתזונה או לשמור על הכושר הגופני עלו בתוהו, וכל שאר השיטות גם הן אינן מצליחות. ישנה איזו שהיא ציפייה לפתור את הצטברות השומנים בפעם אחת שמקלה על המטופל גם במשקל וגם מבחינת מצב הרוח, אולם המצב האמיתי הוא שאפילו אם מגיעים לידי פיתרון "על שולחן הניתוחים" חשוב לשמור על אורח חיים שונה ששומר על התוצאות של הניתוח בעינן.

 

לשאוב שומן, להחדיר אותו מתחת לקמט

ישנם קמטים שפותרים באמצעות חומרי מילוי שמחדירים מתחת לפני העור. עושים זאת לניתוחים פלסטיים – פשוט מזריקים את חומר המילוי, המקום מתנפח ומתמלא והקמט נעלם. מסיבה זו, זה טיפול שיכול להתאים לקמטים שהם נוחים ושטחיים יחסית. שאיבת שומן ועיצוב הגוף אינם דבר חדש כשמשתמשים בשומן כדי לעצב את הגוף ובכלל זה גם את עור הפנים והקמטים.

הזרקת בוטוקס היא תהליך שמרפה את השרירים, וככל שהם הופכים לרפויים יש פחות קמטים

הזרקת בוטוקס היא תהליך שמרפה את השרירים, וככל שהם הופכים לרפויים יש פחות קמטים

לשלב גם בוטוקס בטיפול

הזרקת בוטוקס היא תהליך שמרפה את השרירים, וככל שהם הופכים לרפויים יש פחות קמטים. נוטים לטפל בעור הפנים עם בוטוקס, כשעורכים סדרת טיפולים קצרה המטפלת באותם קצות עצבים; בכל פעם הם נרפים פחות ולא שולחים את פקודת הכיווץ לשרירים הרבים שבאזור הפנים. 

ישנם קמטים שפותרים באמצעות חומרי מילוי שמחדירים מתחת לפני העור

ישנם קמטים שפותרים באמצעות חומרי מילוי שמחדירים מתחת לפני העור

בוטוקס זה מסוכן?

כל מקרה הוא לגופו וכמובן יש לוודא כי מטופלים במקום עם מוניטין נרחב ומוצלח של טיפולים מעין אלו. אם משתמשים בחומר זה בריכוזים הנמוכים הרצויים – על אף, תחושת הצריבה שחולפת בתוך מספר ימים, הוא יכול להתאים לאנשים בריאים, אולם יש לשים לב למגבלות כמו נשים שנמצאות בתקופת הריון, נשים מיניקות או אנשים שחולים במחלות שרירים למיניהן. 

makecomment

לקבלת פרטים בתחום האסתטיקה הרפואית השאר פרטיך ואנו ניצור עימך קשר

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

כתבות נוספות

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל