צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

מערכת ביוטיק

|

07/11/2012

|

18:41

seperator

יש כיום בשוק מברשות שונים מדגמים שונים; סיבים רכים או סיבים קשים, מברשות חשמליות או ידניות, בצורה מרובעת או עגולה; לכולם ישנה השפעה על בריאות השן. מצד שני אליה וקוץ בה – למרות הניסיון להיות מתוחכמים למדי ולהתאים כל מברשת למבנה פה וללקוח, עדיין ישנם אנשים שמצחצחים שיניים באופן לא נכון – משקיעים יותר מדי כוח ולוחצים על השן בשעת הצחצוח או שעושים את זה בזווית הלא רצוי. אלו יכולים להיות גורמים שתורמים להסרת הציפוי של השן, ולצבירת כתמים במקומות החשופים יותר.

אובדן שכבת האמייל של השן מיוחסת לחומציות שבה שרוי הפה לאורך זמן

אובדן שכבת האמייל של השן מיוחסת לחומציות שבה שרוי הפה לאורך זמן


מדוע שכבת האמייל נשחקת?

אובדן שכבת האמייל של השן מיוחסת לחומציות שבה שרוי הפה לאורך זמן; כל שכבות האוכלוסיה מקטנים ועד לגדולים סובלים מאותה שחיקה חומצית המצטברת ממשקאות מוגזים, ממיצי פירות, רטבים לסלט,פירות שונים וקטשופ. אלו מוצרים שעשויים להיות מזוהים עם דיאטות שונות או שאמורים להמצא ממילא בתפריט היומי של אדם – אולם אנשים לא מודעים לנזק שהם עלולים לעשות ככל שהם נמצאים בפה יותר, אלא רק לתרומתם לדיאטה.
האמייל הטבעי – תפקידו לשמור על שכבות השן החלשות והרכות יותר

האמייל הטבעי – תפקידו לשמור על שכבות השן החלשות והרכות יותר


מהו ציפוי שיניים?

האמייל הטבעי – תפקידו לשמור על שכבות השן החלשות והרכות יותר. פגם באמייל של השן – משמעו רגישות גבוהה יותר של השן לדוגמה – בחום ובקור, כמו שנסיגת חניכיים יכולה לגרום לכך. ציפוי השיניים מגן מפני השחיקה וכך ישמר צבע השן, בניגוד לחשיפת הצבע הצהוב הפנימי של השן.

אסתטיקה רפואית בשירות השיניים
האסתטיקה רפואית מציעה פיתרון לאותה שחיקת אמייל של השן. שכבת הציפוי הינה עלה ויכול להיות גם שכבה עדינה של חומר שממוקמים בחזית השן וצבועים בצבע האופטימלי, אשר מודבקת על פני השן. ציפוי השיניים יעשה תוך השחזת השן בטיפול שיוף בשיניים כדי להחזיר אותה לממדים הנוחים הקודמים לאחר הוספת השכבה לשן.

makecomment

לקבלת פרטים בתחום טיפולי השיניים השאר פרטיך ואנו ניצור עימך קשר

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

כתבות נוספות

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל