צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

מערכת ביוטיק

|

24/09/2012

|

12:39

seperator

השתלת שיניים הייתה עד לפני מספר שנים פרוצדורה מעיקה, הכוללת פגישות רבות במרפאת השיניים לאורך תקופה ארוכה,  ייסורים בכאב, לקיחת תרופות שיכוך שונות לאורך זמן ובניית מבנים זמניים עד אשר ההשתלה מוכנה. באותו האופן שבו הטיפול היה מעיק, כך גם רבו הסיבוכים עקב אותן ההשתלות. מזה עשרות שנים רופאי שיניים בקליניקות לאסתטיקה רפואית משתילים שיניים בניתוחים סבוכים, אולם השנים האחרונות מביאות עימן בשורה – ניתן לעשות גם מספר שתלים בשיניים כפיתרון לשיניים חסרות, ואפילו למספר שיניים ביום אחד. כמובן – ישנן הכנות מוקדמות אם עולה הצורך, כמו למשל הרמת סחוס.

ניתן לחסוך את הכאב באמצעות השתלה של תותבות

ניתן לחסוך את הכאב באמצעות השתלה של תותבות


ההכנות להשתלת שיניים

ההכנות להשתלת שיניים כוללות בדיקה מקיפה של רופא השיניים – לרבות צילומי לסת, המראים באם הלסת עבה ומושלמת דיה כדי לעמוד בהברגת השתלים אליה.במידה ולא, עורכים הרמת סחוס אשר מצריכה הגעה למרפאה מספר חודשים קודם לכן, כדי שהלסת תחלים לפני הטיפול להשתלת שיניים. חשוב לציין כי גם אם מגיעים למרפאה ליום אחד לצורך טיפול ההשתלה, יש צורך במעקב לאורך חודשים.
ההכנות להשתלת שיניים כוללות בדיקה מקיפה של רופא השיניים

ההכנות להשתלת שיניים כוללות בדיקה מקיפה של רופא השיניים


ביצוע של השתלת שיניים

השתלת שיניים מחייבת קידוחים – אליהם השתלים יוברגו. הגוף אמור לקלוט את השתלים הללו – ולא ליצור תגובה רפואית חיסונית של הגוף, במידה וכן – הרופא יטפל בנושא וימליץ על חומרי שטיפת שיניים על מנת לחטא את המקום. המעקב ימשך לאורך לפחות חצי שנה.

ישנו הליך קל להשתלת שיניים תותבות
ניתן לחסוך את הכאב באמצעות השתלה של תותבות. ההשתלה הזו תכלול גשר חרסינה שיולבש על הכתר הסמוך או על השן הטבעית על מנת למלא את מקומן של השיניים החסרות בשורה אחת. השיטה הזו תועדף על ידי רופא השיניים במקרים מסוימים שמחייבים התייעצות ואם ניתן, אז גם קבלת חוות דעת נוספת מרופא אחר מומחה להשתלות.

makecomment

לקבלת פרטים בתחום טיפולי השיניים השאר פרטיך ואנו ניצור עימך קשר

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

כתבות נוספות

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל