צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

מערכת ביוטיק

|

09/09/2012

|

17:32

seperator

יכול להיות שרופא השיניים שלכם בודק אתכם אחת לתקופה, יש לו זמן לשבת אתכם ולהסביר לכם לגבי המונחים הרפואיים, האפשרויות לשקם את הפה שלכם, ממה עשויים השתלים הדנטאלים וגם לקבוע אתכם תור ולשים סוף לכל בעיות השיניים שלכם באופן מסודר. מי שמצוי תחת מעקב קבוע, כנראה שיש לו מרפאת שיניים עליה הוא סומך גם בעיניים עצומות, כשלא יודעים מה מתרחש בתוך הפה גם בזמן הטיפול. כך או כך, טיפולים להתקנת שתלים דנטליים אלו טיפולים מורכבים ומתמשכים לרוב, אלא שהיות ניתן לעשות טיפולי השתלות גם ביום אחד.

שתלים דנטאלים אלו פוטרים את המשתמש בהם משימוש בשיניים תותבות בהתקן קבוע או נשלף

שתלים דנטאלים אלו פוטרים את המשתמש בהם משימוש בשיניים תותבות בהתקן קבוע או נשלף


מה עושים בטיפול השתלה?

השתלת שינים משתמשת בברגים מיוחדים שמורכבים על גבי הלסת, לאחר שהשורש של השן הקודמת הוצא, והתעלות נוקו וחוטאו ביסודיות. יש המשתמשים לטיפולי שיניים בלייזר – משום שיש בו אלמנט שמחטא – הוא מחמם את המקום באופן ממוקד והופך אותו לסטרילי, מבלי לפגוע בסביבת העבודה. מעל לבורג, מתקינים כתר הזהה בצורתו ובצבעו לשן המשלימה את המנשך.
יכול להיות שרופא השיניים שלכם בודק אתכם אחת לתקופה

יכול להיות שרופא השיניים שלכם בודק אתכם אחת לתקופה


מה המטרות של שתלים דנטאלים?

שתלים דנטאלים אלו פוטרים את המשתמש בהם משימוש בשיניים תותבות בהתקן קבוע או נשלף. מדובר בשן לכל עניין, שמאפשרת שיפור באיכות הלעיסה, שיפור החיוך שנראה טבעי לגמרי, במיוחד כשמדובר בצבע ובצורת השן, וכך גם נמנעים מהשחזה של שיניים בריאות כדי לקבל גשר קבוע.

טיפולי השתלות שיניים בשירות אסתטיקה רפואית
הטיפולים הללו נחלקים לארבעה שלבים עיקריים: בדיקת כמות העצם – צפיפותה נדרשת על מנת שיהיה ניתן להבריג בה את השתל טוב. המידע יתקבל באמצעות צילומי CT למשל. השלב השני הוא מציאת המיקום המדויק האופטימאלי והחדרת השתל תוך כדי הרדמה, בשלב השלישי השתל נקלט בחלל הפה ובשלב רביעי נלקחות מידות כדי להגיע לשיקום סופי.

makecomment

לקבלת פרטים בתחום טיפולי השיניים השאר פרטיך ואנו ניצור עימך קשר

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

כתבות נוספות

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל