צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

מערכת ביוטיק

|

26/07/2012

|

13:27

seperator

הזרקת חזרה בזריקה – כן שמעתם נכון, ניתן להגדיל חזה בעזרת זריקה.לא עוד בהחדרה של שתלים ובצלקת גדולה, מעתה ניתן להשיג את גודל החזה הרצוי בעזרת הזרקה פשוטה. שיטה חדשה יחסית זו, החלה את דרכה לפני כמה עשורים, אך לא זכתה להצלחה רבה בעיקר בשל תופעות הלוואי הרבות שהיו קיימות דאז עקב שימוש בחומרים לא טובים. כיום לעומת זאת, נמצאו חומרים אורגנים אשר יכולים להיות מוזרקים ללא בעיה כשלעיתים אף עושים שימוש בשומנים מהגוף להגדלה של החזה.

הגדלת חזה בעזרת זריקה הינה הליך כירורגי לא ניתוחי

הגדלת חזה בעזרת זריקה הינה הליך כירורגי לא ניתוחי


הגדלה בעזרת מזרק – הסבר כללי

הגדלת חזה בעזרת זריקה הינה הליך כירורגי לא ניתוחי אשר מאפשר הגדלה של החזה בצורה שנחשבת לפחות חודרנית ומסוכנת בהשוואה לניתוח הגדלת חזה רגיל. תהליך ההגדלה כולל הזרקה מקומית של חומר הנקרא מקרוליין אשר מורכב גם מחומצה היאלורונית אשר משמשת גם לטישטוש קמטים גם שמקבלים 2 במחיר של 1. ההזרקה עצמה נעשית ללא הרדמה ותקופת ההחלמה היא נמוכה משמעותית בהשוואה לניתוח.
אחת החסרונות הגדולים יותר של השיטה היא שההגדלה אינה קבועה

אחת החסרונות הגדולים יותר של השיטה היא שההגדלה אינה קבועה


יתרונות וחסרונות

אחת החסרונות הגדולים יותר של השיטה היא שההגדלה אינה קבועה ויש לחזור על תהליך אחת ל-3 שנים שכן החומר מתפוגג לאיטו בגוף. חיסרון נוסף הוא שחומר המילוי הוא יקר יחסית ומחיר הגדלת החזה בעזרת הזרקה הוא גבוה משמעותית בהשוואה לניתוח. הצד החיובי של השיטה הוא שהיא בטוחה הרבה יותר, לא משאירה צלקות וכי אם לא מרוצים, או אם מתחרטים, ניתן להפוך את התוצאה בצורה פשוטה מאוד – פשוט מחכים 3 שנים.

האם זה הסוף של השתלים?
כרגע, ניתן להגיד שחד משמעית, לא. המחיר האטרקטיבי של ניתוח החדרת שתלים ביחס להגדלת חזה במזרק הוא הסיבה העיקרית לכך שבתקופה הקרובה אנו נמשיך לראות את מרבית הנשים שמעוניינות להגדיל את חזהן, עושות זאת בצורה של ניתוחים פלסטיים.

makecomment

לקבלת פרטים בתחום ניתוחי החזה השאר פרטיך ואנו ניצור עימך קשר

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

כתבות נוספות

 • איפה עושים הגדלות חזה בהזרקה?

  כמעט כל אחד שתשאלו, יכול למנות לפחות אזור אחד בגופו שהוא אינו אוהב. אצל הנשים, בעיקר רווח חוסר הסיפוק מהחזה וצורתו. בעיה בצורתו ש

  המשך לכתבה
 • הקטנת חזה - טיפים לפני ניתוח

  לרוב כאשר עולה הסוגיה אם לעבור או לא לעבור ניתוח חזה, ההנחה היא שמדובר בהגדלה, אך למעשה מדי שנה נשים וגברים, פונים לניתוח הקטנה

  המשך לכתבה
 • טיפים לאחר טיפול הגדלת חזה

  קבלת החלטה לעשות ניתוח חזה כרוכה לרוב בהתלבטויות רבות, מחקר אישי באינטרנט וייעוץ מול רופא מומחה. אך מה עושים אחרי הניתוחים?

  המשך לכתבה

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל