צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

מערכת ביוטיק

|

25/06/2012

|

14:37

seperator

לכל אחד ואחת ישנה השקפה אחרת לגבי מושג ההופעה החיצונית של אישה, וכן לגבי עניין הנשיות. לצד העובדה שאנו נמצאים בעידן שבו הפמיניזם פורח, חי ובועט – פורחת גם תעשיית הגדלת השדיים אצל הנשים (וגם בגברים שמעוניינים בכך, מסיבות מראה ספורטיבי ואחרות). השדיים עדיין מסמלים את נשיות האישה ואף יכולים להשפיע על הביטחון העצמי האישי שלה. המראה החיצוני תופס לא מעט מההתעסקות היום יומית שלנו, כשהמראה המושלם בשמלת ערב יכול להתפס ככזה כאזור החזה מראה שפע. נשים המעוניינות לשחזר שד או להגדיל שד קיים פונות לשטח הניתוחים פלסטיים ומנותחות.

יש נשים שמחפשות שינוי במראה, כזה שיבליט את הנוכחות שלהן

יש נשים שמחפשות שינוי במראה, כזה שיבליט את הנוכחות שלהן


שינוי (קבוע) במראה

יש נשים שמחפשות שינוי במראה, כזה שיבליט את הנוכחות שלהן, שיאפשר להן להרגיש יותר נוח עם עצמן. יש מי שבוחרת בתספורת מיוחדת לצורך העניין, אחרת בוחרת בעיבוי שפתיים למשל, והשלישית בוחרת לחטב את הגוף במכון כושר. מי שבוחרת בעיצוב חזה גדול יותר, בוחרת בהחלטה שהיא מעט יותר מורכבת, משום שכאן מדובר בבחירת קליניקה רפואית, מנתח, ומראה שעימו תשאר לאורך זמן רב, אם לא לכל המשך החיים.
התוצאות של הניתוח מדומות באמצעים ממוחשבים

התוצאות של הניתוח מדומות באמצעים ממוחשבים


איך קובעים מה תהיינה התוצאות?

התוצאות של הניתוח מדומות באמצעים ממוחשבים כבר כשהולכים לרופא המטפל בפגישה הראשונה או השנייה. נלקחים המדדים של הגוף וניתן לראות באופן תלת מימדי איך זה ייראה. השילוב של עיצוב השד וגודלו הוא פרי התייעצות מול הרופא המנתח באשר למה שיתאים, וגם טעמה האישי של המנותחת.

שיטות שונות להגדלת חזה
בהגדלת חזה לנשים ולגברים, אפשר לומר שיש שיטות שונות להגדלתו. למשל כשמדובר בשיפוץ ועיצוב עדינים, ניתן למלא את החלקים הרצויים בו בחומר מילוי, במקום להכניס בו שתל. ניתן כמובן להכניס גם שתלי סיליקון או שתלים מחומרים אחרים לפי סוגים ואופן הניתוח הרצוי – הגדלה או שילוב של זה והרמת שדיים.

makecomment

לקבלת פרטים בתחום ניתוחי החזה השאר פרטיך ואנו ניצור עימך קשר

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

כתבות נוספות

 • איפה עושים הגדלות חזה בהזרקה?

  כמעט כל אחד שתשאלו, יכול למנות לפחות אזור אחד בגופו שהוא אינו אוהב. אצל הנשים, בעיקר רווח חוסר הסיפוק מהחזה וצורתו. בעיה בצורתו ש

  המשך לכתבה
 • הקטנת חזה - טיפים לפני ניתוח

  לרוב כאשר עולה הסוגיה אם לעבור או לא לעבור ניתוח חזה, ההנחה היא שמדובר בהגדלה, אך למעשה מדי שנה נשים וגברים, פונים לניתוח הקטנה

  המשך לכתבה
 • טיפים לאחר טיפול הגדלת חזה

  קבלת החלטה לעשות ניתוח חזה כרוכה לרוב בהתלבטויות רבות, מחקר אישי באינטרנט וייעוץ מול רופא מומחה. אך מה עושים אחרי הניתוחים?

  המשך לכתבה

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל