צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

מערכת ביוטיק

|

03/11/2011

|

01:03

seperator

 

אחד ממיני הניתוחים פלסטיים אשר עושים שינוי של ממש ותורמים להצרת היקפים, הוא ניתוח לשאיבת שומן. בתנאי הניתוח, ניתן לשאוב שומנים עיקשים שלא ניתנים ל"הורדה" מהירה - לא באמצעות תזונה, ולא באמצעות כושר. האזור המבוקש ביותר לעריכת הניתוח הוא הירכיים, אזור האגן, הצוואר ואזור השדיים (אצל גברים). לשאיבת שומן תנאים משלה על מנת שתצליח להראות תוצאות טובות ולהניב תוצאות מצופות ללא סיבוכים. לאחר הניתוח, רצוי להקפיד על תזונה נכונה ועל ניהול אורח חיים טוב ובריא, כדי לשמור על הנתונים שהתקבלו בניתוח.

 

למי יתאים ניתוח לשאיבת שומן?

הניתוח לשאיבת שומנים יתאים למי שבריאותו טובה, בדרך כלל לצעירים שיש להם עדיין עור אלסטי. הנתון הזה חשוב על מנת לייצב את העור על פני המבנה החדש של הגוף. היות והאלסטיות של תאי הגוף הולכת ואובדת עם השנים, יתכן שיהיה קושי לעור להתכווץ לאחר ההליך ויהיה גם צורך בניתוח למתיחת העור או בניתוח עודפי העור. 

 

שאיבת שומן - סיכונים ותופעות לוואי

שאיבתו של שומן בכמות רבה ובלתי מתאימה ליחס שלו בגוף עלולה לסכן את המנותח בסיבוכים רבים. יתכן גם מצב שלאחר הניתוח אם ישנה עלייה בחזרה במשקל, התוצאות תראינה בחלקי הגוף האחרים גרידא ולא באלו שנערך בהם ניתוח, משום ששם הופחתו תאי השומן. 

 

מה ההכנות הרצויות לניתוח?

ההכנות לניתוח כוללות הקפדה על צום מלא בדרך כלל הכולל מזון וכן אין לשתות משך 6 שעות לפני כן. יש להפסיק לעשן, ליטול ויטמינים, מדללי דם או תוספי מזון. בנוסף - יש להתקלח באופן יסודי לפני כן ולסבן את אותם האזורים מהם נשאב השומן. ישנה דרישה נוספת, והיא למחוך - חגורת לחץ המולבשת על האזור המנותח עם סיומו של הניתוח.

makecomment

לקבלת פרטים בתחום ניתוחי הבטן השאר פרטיך ואנו ניצור עימך קשר

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

כתבות נוספות

 • הכנה לניתוח שאיבת שומן

  רוב האנשים פונים לניתוח לשאיבת שומן, לאחר שנים של כשלונות עם דיאטות ואימון גופני. הניתוח עוזר בשיפור של הדימוי העצמי ומקל על תהלי

  המשך לכתבה
 • טיפים לניתוח מתיחת בטן

  מתיחת בטן מיועדת להסרת עודפי שומן ועודפי עור, לחיזוק שרירים והעלמת צלקות. למי כדאי לשקול את הניתוח ומה הם תופעות הלוואי?

  המשך לכתבה
 • איך בוחרים מנתח פלסטי?

  טיפולים אסתטיים הם עניין שבשגרה, אך לפני שבוחרים בניתוח פלסטי כדאי להקדיש מחשבה בבחירת המרפאה הנכונה והכי חשוב הרופא המנתח.

  המשך לכתבה

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל