צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

מערכת ביוטיק

|

02/11/2011

|

00:20

seperator

שאיבת שומן הוא הליך אשר מתאים לאנשים העומדים בקריטריונים הבאים: למשל, אנשים שנחשבים לאנשים רזים אך יש להם מצבורי שומן באזורים מסוימים בגוף, אשר קשה מאוד להיפטר מהם. בנוסף לכך, ידוע כי שאיבת שומן אינה מתאימה אך ורק לאנשים הסובלים מעודף משקל, אלא גם לאנשים שנמצאים בטווח המשקל התקין שלהם, אולם מעוניינים בניתוחים פלסטיים לחיטוב הגוף. כמו כן, לאנשים צעירים יש יכולת התאוששות גדולה יותר ולכן להליך שאיבת בשומן יש אחוזי הצלחה גבוהים יותר אצלם.

כיצד מתכוננים לניתוח שאיבת שומן?
לפני שמחליטים לעשות ניתוח לשאיבת שומן מומלץ מאוד להיוועץ קודם כל עם רופא המומחה ברפואה פלסטית ובניתוחים מן הסוג הזה בפרט. שאיבת שומן היא ניתוח פלסטי לכל דבר, וכמו כל ניתוחים פלסטיים קיים סיכון מסוים, ולכן צריך דעה של רופא מומחה. הרופא המומחה הוא זה שיקבע האם קיים בכלל צורך לניתוח שאיבת שומן בכלל, ועל המטופל לשמוע בעצותיו המקצועיות.

מה קורה במהלך הניתוח לשאיבת שומן?
ניתוח לשאיבת שומן הוא ניתוח המתבצע תחת הרדמה מלאה של המטופל, אך לעיתים ישנם רופאים שמסתפקים בהרדמה חלקית. על פי רוב, הרופא המנתח מבצע חיתוך בדופן של הבטן דרכו מחדירים צינורית של מכשיר השואב את השומן המיותר. הרופא המנתח יכול לקבוע מהי הכמות הרצויה לשאיבה כאשר יש להקפיד לא לשאוב יותר משלושה ליטרים של שומן בכדי לא לסכן את המטופל.

תהליכי ההחלמה מן הניתוח
כאמור, לאחר הניתוח על המטופל נוח ולהימנע ממאמץ במשך יומיים לפחות לאחר הניתוח. כמו כן, בכל אותה תקופה עליו לחבוש תחבושת לחץ על האזור המנותח. לאחר מכן על המטופל ללבוש מחוך מיוחד אשר תומך בו במספר השבועות שלאחר הניתוח. בכל אותה תקופה יש להימנע מפעילות ספורטיבית מאומצת ולשתות הרבה נוזלים.

makecomment

לקבלת פרטים בתחום ניתוחי הבטן השאר פרטיך ואנו ניצור עימך קשר

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

כתבות נוספות

 • הכנה לניתוח שאיבת שומן

  רוב האנשים פונים לניתוח לשאיבת שומן, לאחר שנים של כשלונות עם דיאטות ואימון גופני. הניתוח עוזר בשיפור של הדימוי העצמי ומקל על תהלי

  המשך לכתבה
 • טיפים לניתוח מתיחת בטן

  מתיחת בטן מיועדת להסרת עודפי שומן ועודפי עור, לחיזוק שרירים והעלמת צלקות. למי כדאי לשקול את הניתוח ומה הם תופעות הלוואי?

  המשך לכתבה
 • איך בוחרים מנתח פלסטי?

  טיפולים אסתטיים הם עניין שבשגרה, אך לפני שבוחרים בניתוח פלסטי כדאי להקדיש מחשבה בבחירת המרפאה הנכונה והכי חשוב הרופא המנתח.

  המשך לכתבה

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל