צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

מערכת ביוטיק

|

03/11/2011

|

19:48

seperator

 

כל אחת מאיתנו לעיתים קרובות בוחנת עצמה בראי ותוהה כיצד היא הייתה נראית עם החזה שלה היה גדול ומעוצב יותר. האמיצות שבינינו, שכבר הגיעו להחלטה שהן הולכות על הגדלת חזה ומגשימות את החלום, צפויות לעמוד בפני שאלות ולותים רבים, כאשר השאלה המרכזית היא- איזה שתל לבחור על מנת ליצור לעצינו את החזה המושלם והמתאים לנו ביותר.

 

התאמת הגודל והצורה של השתל

את השתל יש להתאים לגופה של המנותחת לפי מידותיה, גובהה ועוד פרמטרים ומשתנים כמו רוחב המותניים, גודל העכוז, מבנה הכתפיים האגן ובית החזה, כך שהחזה יהיה בגודל פרופורציונלי לשאר הגוף, ולא יראה כנטע זר. משתנה נוסף שיש לחקת בחשבון טרם בחירת השתל לחזה, הינו כמות רקמות העור הקיימת בשד. רקמת השד, אמורה להימתח ולכסות את השד כולו לאחר הניתוח. נשים בעלות רקמת שד מתוחה מאליה, יאלצו לבחור שתל קטן באופן יחסי כדי להימנע מתקלות בהמשך.

 

בחירת שתל מתאים למבנה גופך

בחירה של שתל גדול מדיי עלולה להביא למראה של שד צנוח ונפול, תופעה זו נפוצה עד מאוד בקרב נשים שעברו ניתוח להגדלת חזה, וזאת משום שבאחת השדיים הופכים לכבדים יותר. כמו כן בחירה של שתל גדול מדיי עלולה לגרום לבעיות נוספות כמו בעיות גב במידה ואין לחזה תמיכה מתאימה.

 

מחירי הגדלת חזה

לאחר שבחרת את השתל המתאים, מומלץ מאוד לבחון את מחירי הניתוחים הפלסטיים אצל מגוון של מנתחים פלסטיים, כך תוכלי להיות בטוחה כי בחרת את המנתח הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר. ניתוח הגדלת חזה, אין זה מקום בו ניתן להקל ראש, יש לבחור את המנתח הטוב ביותר ולעבור את הניתוח רק בבתי חולים מותאמים לאופי הניתוח המדובר.

makecomment

לקבלת פרטים בתחום ניתוחי החזה השאר פרטיך ואנו ניצור עימך קשר

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

כתבות נוספות

 • איפה עושים הגדלות חזה בהזרקה?

  כמעט כל אחד שתשאלו, יכול למנות לפחות אזור אחד בגופו שהוא אינו אוהב. אצל הנשים, בעיקר רווח חוסר הסיפוק מהחזה וצורתו. בעיה בצורתו ש

  המשך לכתבה
 • הקטנת חזה - טיפים לפני ניתוח

  לרוב כאשר עולה הסוגיה אם לעבור או לא לעבור ניתוח חזה, ההנחה היא שמדובר בהגדלה, אך למעשה מדי שנה נשים וגברים, פונים לניתוח הקטנה

  המשך לכתבה
 • טיפים לאחר טיפול הגדלת חזה

  קבלת החלטה לעשות ניתוח חזה כרוכה לרוב בהתלבטויות רבות, מחקר אישי באינטרנט וייעוץ מול רופא מומחה. אך מה עושים אחרי הניתוחים?

  המשך לכתבה

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל