צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

מערכת ביוטיק

|

22/05/2012

|

17:17

seperator

ניתוח פלסטי להקטנה או הגדלת שדיים הינו ניתוח שיש לייחס לו חשיבות כמו לכל ניתוח אחר שעושים למרות שזה ניתוח לצריכים קוסמטיים. לכן לפני שניגשים לניתוח מאוד חשוב לעשות את הבדיקות המתאימות לפני שניגשים לניתוח ואם הרופא אינו דורש זאת צריכה להידלק נורה אדומה. בין ההכנות יש לבצע ספירת דם, כימיה, בדיקה סידן מגנזיום ועוד נתונים דומים.

ניתוח פלסטי להגדלת שדיים הינו ניתוח שיש לייחס לו חשיבות כמו לכל ניתוח אחר שעושים.

ניתוח פלסטי להגדלת שדיים הינו ניתוח שיש לייחס לו חשיבות כמו לכל ניתוח אחר שעושים.


המראה של המנותחת

כאשר נגישים לביצוע ניתוח של הגדלה או הקטנה של השדיים עבור אישה יש לבדוק ולתכנן מהו המראה המיוחל שאנחנו שאפים אליו. כאשר נגשים לרופא פלסטי מנתח חשוב להגיש מסמכים רפואיים על בריאות הפציינט ולשתף אותו בכל ההיסטוריה הרפואית ולא להסתיר שום פרט אפילו אם זה נראה לא חשוב, את זה תיתנו לרופא להחליט.
יש לבדוק ולתכנן מהו המראה המיוחל שאנחנו שאפים אליו

יש לבדוק ולתכנן מהו המראה המיוחל שאנחנו שאפים אליו


נתינת תרופות לפני אנשים

אנשים אשר מגיעים לניתוחים קוסמטיים בנוטלים תרופות מסכנים את בריאותם, יש להפסיק לקחת תרופות מסוימות לפני הניתוח וחשוב מאוד להתייעץ עם רופא לגבי תחליפים במידה ואותה תרופה הכרחית לבריאות הפציינט. כאשר מגיעים לרגע האמת לפני הניתוח מחברים את המטופלת למכונת אינפוזיה אשר מכילה חומר מרדים להתחלת הניתוח.

בסיום פעולת הניתוח
לאחר ביצוע הניתוח על המנותחת להיות בחדר התאוששות למשך מספר שעות ולהתעורר בצורה רגוע ממצב ההרדמה שהייתה בו בעקבות אותו ניתוח להגדלה או הקטנה של השדיים. לאחר הניתוח תחוש המטופלת בכאבים וזו הרגשה מקובלת ומומלץ לבקש מהאחות או מהמנתח עצמו תרופות לשיכוך כאבים. לאחר מספר ימים תוכל המטופלת להוריד את התחבושות ולהמשיך לעקוב אחר הוראות הרופא על מנת לקבל את התוצר הטוב ביותר. הנושאים אשר צוינו במהלך המאמר מאוד חשובים ויש לקחת אותם ברצינות ממש כמו את הניתוח.

makecomment

לקבלת פרטים בתחום ניתוחי החזה השאר פרטיך ואנו ניצור עימך קשר

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

כתבות נוספות

 • איפה עושים הגדלות חזה בהזרקה?

  כמעט כל אחד שתשאלו, יכול למנות לפחות אזור אחד בגופו שהוא אינו אוהב. אצל הנשים, בעיקר רווח חוסר הסיפוק מהחזה וצורתו. בעיה בצורתו ש

  המשך לכתבה
 • הקטנת חזה - טיפים לפני ניתוח

  לרוב כאשר עולה הסוגיה אם לעבור או לא לעבור ניתוח חזה, ההנחה היא שמדובר בהגדלה, אך למעשה מדי שנה נשים וגברים, פונים לניתוח הקטנה

  המשך לכתבה
 • טיפים לאחר טיפול הגדלת חזה

  קבלת החלטה לעשות ניתוח חזה כרוכה לרוב בהתלבטויות רבות, מחקר אישי באינטרנט וייעוץ מול רופא מומחה. אך מה עושים אחרי הניתוחים?

  המשך לכתבה

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל