צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

מערכת ביוטיק

|

18/04/2012

|

15:22

seperator

נשים או גברים נוטים להמנע מפעילויות גופניות, דייטים או ליטול מקצועות שהיו רוצים לעסוק בהם, משום שהם חשים חוסר ביטחון לגבי המראה החיצוני שלהם. אנשים אשר מאז ומעולם לא השלימו עם המראה החיצוני שלהם פיתחו תכונות אופי נחבאות לכלים ואולי אפילו החביאו את יכולותיהם מעיניהם- שלהם. מחקרים ונתונים מהשטח מראים, שאם לאדם מסוים ישנו סיפוק מהמראה החיצוני שלו והוא יודע לעשות בו שימוש נאות, כך גם רמת הביטחון העצמי שלו, ולהיפך. מסיבה זו בדיוק, גם חזה נפול עלול להיות לרועץ – אפילו אם זו אינה תוצאת התורשה הגנטית.

אפשר לעשות ניתוח הרמת חזה נפול, שבו מרימים את שני השדיים ומעצבים אותם מחדש

אפשר לעשות ניתוח הרמת חזה נפול, שבו מרימים את שני השדיים ומעצבים אותם מחדש


מה הם שדיים נפולים?

לא קשה לזהות שדיים שאינם זקופים, אלא אם מדובר באישה אשר מרימה אותם ברוב דייקנות עם חזייה מתאימה או ביגוד דומה. עם השנים השדיים נרפים ונופלים למטה, מסיבות שונות: לידות והנקה, התרופפות של החומרים שמגמישים את העור בתוספת כוח הכבידה, סיבות תורשתיות, עליה במשקל או ירידה ועוד. שדיים נפולים הינם כאלו שהפטמות שלהם מצויות בגובה הקפל התת שדי ולמטה מכך.
לא קשה לזהות שדיים שאינם זקופים

לא קשה לזהות שדיים שאינם זקופים


איך מרימים את החזה?

אפשר לעשות ניתוח הרמת חזה נפול, שבו מרימים את שני השדיים ומעצבים אותם מחדש. יש לתאם את הציפיות עם הרופא המנתח, ולהבין מה מומלץ –האם רק הרמת שדיים או גם הגדלת החזה. ישנן נשים המנצלות את ההזדמנות כדי ליהנות גם ממראהו של חזה כפי שחלמו עליו.

מה צריך לעשות כדי להתכונן לניתוח?
בטיפולי אסתטיקה רפואית מסוג זה, יש לערוך בדיקות ממוגרפיה, צילום חזה וא.ק.ג – במידה והרופא ביקש. אל אלו יש לצרף גם בדיקות דם, ולהפסיק ליטול כדורים שהם נוגדי קרישה כמו אספירין או קומדין. יש להפסיק לעשן בשבועיים שלפני הניתוח, כמו גם לצום באופן מלא מהערב שלפני. 

makecomment

לקבלת פרטים בתחום ניתוחי החזה השאר פרטיך ואנו ניצור עימך קשר

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

כתבות נוספות

 • איפה עושים הגדלות חזה בהזרקה?

  כמעט כל אחד שתשאלו, יכול למנות לפחות אזור אחד בגופו שהוא אינו אוהב. אצל הנשים, בעיקר רווח חוסר הסיפוק מהחזה וצורתו. בעיה בצורתו ש

  המשך לכתבה
 • הקטנת חזה - טיפים לפני ניתוח

  לרוב כאשר עולה הסוגיה אם לעבור או לא לעבור ניתוח חזה, ההנחה היא שמדובר בהגדלה, אך למעשה מדי שנה נשים וגברים, פונים לניתוח הקטנה

  המשך לכתבה
 • טיפים לאחר טיפול הגדלת חזה

  קבלת החלטה לעשות ניתוח חזה כרוכה לרוב בהתלבטויות רבות, מחקר אישי באינטרנט וייעוץ מול רופא מומחה. אך מה עושים אחרי הניתוחים?

  המשך לכתבה

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל