צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

מערכת ביוטיק

|

20/03/2012

|

16:03

seperator

פלסטיקת חזה היא אחת המבוקשות ביותר בארץ ובעולם, ולא בכדי הטכנולוגיה בארץ ורמת הניתוחים פלסטיים שנערכים בנושא מפותחים ומתקדמים. שדיים לאחר צניחה או שדיים שיש להם תבנית מתאר של שדיים צנוחים, יכולים לעשות את השינוי במכון לפלסטיקה רפואית. מדובר בעיקר על נשים, שנמצאות לאחר לידות ואינן מתכננות את הלידה הבאה או נשים אשר חוות את השינויים שהגיל מביא עימו – וביניהם גם פטוסיס – כשהתרגום מיוונית צניחה חמורה. השינוי שיעשה לצורת השד יכול  לשפר את המראה החיצוני, וכן את הדימוי העצמי של המנותחים.

ישנן טכניקות שונות להרמת חזה

ישנן טכניקות שונות להרמת חזה


המקרים הקלאסיים שבגינם פונים לקליניקה להרמת שדיים

הסיבות הקלאסיות לצניחת השד הן ההנקה – בזמן ההריון הגוף מארגן כמות של חלב לתינוק לצורך מאכל, אולם לאחר שתפח למימדים גדולים יותר מכשהיה בעבר, הוא מתרוקן אולם הצורה כבר אינה כבעבר. בנוסף – זה עלול לקרות לאחר איבוד של שקל או גיל, כשהעור מאבד מגמישותו, וככל שהשד גדול יותר או בעל מבנה משקולתי, הצורה הופכת למראה צנוח. 
התוצאה עלולה להתקבל באופן שונה ממטופלת למטופלת

התוצאה עלולה להתקבל באופן שונה ממטופלת למטופלת


מעט על ניתוח להרמת שדיים

ישנן טכניקות שונות להרמת חזה, תלוי במקרה וכן באופן הפעולה שיומלץ על ידי הרופא ויתקבל על ידי המנותחים. אפשר לעשות הרמת חזה עם שתלים, כמו גם השתלת מילוי של  שומן עצמי שירוקן ממקום אחר בגוף. הניתוח מבוצע באמצעות הרדמה כללית ויכול לארוך בין שעתיים לשלוש שעות.

שוני בין מטופלת אחת לשניה
התוצאה עלולה להתקבל באופן שונה ממטופלת למטופלת, לכן כאן הניסיון והיצירתיות של המנתח באים לידי ביטוי. התלות תהיה אפוא בסוג הער של המנותחת, בגודל השד וכן באיכות של מעטפת העור. במסגרת הניתוח ישנה אפשרות לשלב ניתוח קוסמטי נוסף לשיפור מראה החזה על פי הטעם, כמו למשל ניתוח להגדלת נפח השדיים.

makecomment

לקבלת פרטים בתחום ניתוחי החזה השאר פרטיך ואנו ניצור עימך קשר

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

כתבות נוספות

 • איפה עושים הגדלות חזה בהזרקה?

  כמעט כל אחד שתשאלו, יכול למנות לפחות אזור אחד בגופו שהוא אינו אוהב. אצל הנשים, בעיקר רווח חוסר הסיפוק מהחזה וצורתו. בעיה בצורתו ש

  המשך לכתבה
 • הקטנת חזה - טיפים לפני ניתוח

  לרוב כאשר עולה הסוגיה אם לעבור או לא לעבור ניתוח חזה, ההנחה היא שמדובר בהגדלה, אך למעשה מדי שנה נשים וגברים, פונים לניתוח הקטנה

  המשך לכתבה
 • טיפים לאחר טיפול הגדלת חזה

  קבלת החלטה לעשות ניתוח חזה כרוכה לרוב בהתלבטויות רבות, מחקר אישי באינטרנט וייעוץ מול רופא מומחה. אך מה עושים אחרי הניתוחים?

  המשך לכתבה

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל