צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

מערכת ביוטיק

|

14/03/2012

|

16:31

seperator

אם ישנו הבדל עיקרי במעבר בין הגילאים הצירים לגילאים המבוגרים יותר, הרי שההבדל יהיה ניכר בעור הפנים. כבר מגיל שלושים (באופן ממוצע) מתחילים לצמוח קמטים, ומתחת לעיניים ניתן יהיה להבחין בקמטוטים ובשקיות. מדובר בדרך כלל בקמטי הבעה שמתבטאים בזוויות החיצוניות לעיניים, לצידי הפה או על המצח, ובמידה ולא נהוגה שגרת טיפוח יומית וקבועה, ישנו סיכוי סביר שזה רק ילך ויעמיק יותר ויותר. כשאר לא מתחילים את הטיפול מעט לפני שהקמטים מתחילם, ישנו סיכוי סביר שהעור סביב העיניים ישנה את צורתו לתמיד.

העור הוא אחד האיברים הגדולים ביותר בגוף

העור הוא אחד האיברים הגדולים ביותר בגוף


העור שמסביב לעיניים

העור הוא אחד האיברים הגדולים ביותר בגוף. יש לו נטייה להיראות שונה במקומות שונים בגוף בהתאם לתגובה שלו עם גורמים חיצוניים ולנטייה שלו להיות עשיר בנימי דם שבולטים מתחת לעור שהקוף, נקודות חן למשל, או בגידולי עור שפירים שמתפתחים אחת לתקופה. במידה והעור כבר אינו שמנוני ומוזן כפעם, סיבי הקולגן וגם חומרים נוספים הנמצאים בעור ומחזיקים אותו אלסטי וגמיש הולכים ופוחתים, וכך העור מתחיל להתקמט.
רצוי להתעדכן כמה שיותר ולטפל באופן הטבעי והטוב ביותר

רצוי להתעדכן כמה שיותר ולטפל באופן הטבעי והטוב ביותר


תשומת לב מיוחדת לעור תחת העיניים

כולם מכירים את התופעה של עור שחור מתחת לעיניים ומייחסים את זה למצבים של עייפות או של חוסר שינה. הסיבה האמיתית לכך היא מחסור בויטמין K או בכך שרקמת השומן הצטמצמה מפני הזדקנותו. ישנה אפשרות לטפל בעור באמצעים טבעיים כמו קרמים ומשחות ואפילו תמציות צמחים.

רצוי לקרוא מדריכי אסתטיקה רפואית בנושא
ישנם טיפים לטיפוח כל סוגי העור ברחבי האינטרנט. רצוי להתעדכן בכמה שיותר כאלו ולטפל באופן הטבעי והטוב ביותר. אחרי הכול, העיניים הם ראי הנפש, ויכולים להיות הרושם הראשוני שאותו אדם יותיר על אחרים – לכן יש להקדיש לכן תשומת לב גדולה- ואף ללכת לאבחון דרמטולוגי.

makecomment

לקבלת פרטים בתחום טיפולי העיניים השאר פרטיך ואנו ניצור עימך קשר

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

כתבות נוספות

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל