צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

מערכת ביוטיק

|

21/02/2012

|

16:45

seperator

מי לא רוצה להיות עם עור נקי וחלק, לא רק ללא כתמי שמש או ללא נקודות חן שכבר איבדו מיופיין – אלא פשוט ללא שיער. הצורך בהסרת שיער שיטתית אחת ליומיים, לשבוע או לחודש הולידה שיטה להסרת שיער ללא כאבים – איך זה קורה? החכמה היא, שההסרה יכולה להיות אפילו כואבת כפי שקורה טיפול להסרת שיער בלייזר למשל, אולם זה קורה באורח חד פעמי – או לכל היותר כמה טיפולים שיידרש עד שהשיער יעלם לאורך זמן רב מאוד, עד כדי צמיתות. היות ומדובר בחלקי גוף חשופים לרוב (רגליים), אפשר להבין את היתרון שבעניין.

מי לא רוצה להיות עם עור נקי וחלק, לא רק ללא כתמי שמש או ללא נקודות חן שכבר איבדו מיופיין

מי לא רוצה להיות עם עור נקי וחלק, לא רק ללא כתמי שמש או ללא נקודות חן שכבר איבדו מיופיין


ליהנות מהיתרונות של הסרת שיער ברגליים

לאחר שמורידים את שערות הרגליים, לא אמורים להרגיש תחושה כואבת, בעיקר משום משחת האלחוש. ובכל זאת, גם אם לא מרגישים את הכאבים (ממילא הם אמורים לעבור כעבור מספר דקות), יש לשמור על כך שהרגל לא תיחשף לקרני השמש במהלך תקופת הטיפול – בעיקר כאשר מטפלים במכשיר הלייזר.
יש לשמור על כך שהרגל לא תיחשף לקרני השמש במהלך תקופת הטיפול

יש לשמור על כך שהרגל לא תיחשף לקרני השמש במהלך תקופת הטיפול


האפשרות לשפר את המראה מבלי לשפד את הארנק

היום האמצעים להסרת שיער כל כך נוחים וזמינים כמעט בכל קליניקה טיפולית סמוכה ומוצעים לקהל הרחב באמצעות מגוון קופונים, שהמחיר הופך להיות אטרקטיבי ומזמין. לעתים זה עשוי להשתלם גם למי שמסיר בשעווה מאות שקלים בשנה, ואם עושים תחשיב שנפרש על גבי מספר שנים, אפשר להגיע לרמות חיסכון גבוהות.

טיפולי הסרת שיער חדשניים
יש לא מעט טיפולים חדשניים להסרת שיער, כמו למשל SHR, אינפרה אדום, לייזר, IPL. חשוב מאוד לעמוד אחר ההבדלים של כל אחד מהם, מה זה אומר לגבי אופן ההתאוששות, האם זה כואב, ולמה דווקא להעדיף טיפול זה על פני אחר. כך, שבתקופה של אסתטיקה רפואית, הפתרון להסרת שיער באופן קבוע יכול לפטור ספורטאים, נשים וגברים, דוגמנים ואנשים שעובדים בגוף חשוף מטרחת ההסרה התקופתית.

makecomment

לקבלת פרטים בתחום טיפולי השיער השאר פרטיך ואנו ניצור עימך קשר

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

כתבות נוספות

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל
1
ומה עם מכשירים ביתיים?

יעל,29/02/2012 11:27

°

ליעל - בטח שיש

רנה,29/02/2012 15:28
2
ליעל - בטח שיש

רנה,29/02/2012 15:28