צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

מערכת ביוטיק

|

07/02/2012

|

13:44

seperator

למרות שנראה כאילו השתלת שיניים היא המוצא הסופי למצב בריאות החניכיים והשיניים, מדובר על מבנה שלם, אשר מתואם במבנהו למבנה החניכיים על פי מידות מדויקות ומאפשר לפה לחזור לתפקודו החיוני. למעשה, מבריגים לחלל הפה שיניים חדשות ומלאכותיות, כאשר השן מעוגנת באמצעות בורג אל בסיס החניכיים (אל עצם הלסת) והחלק החשוף שלה משתלב בשורה אחת עם שאר השיניים במבנה. ישנם סוגי שתלים שונים – ובחירתם תלויה במספר גורמים – כמו למשל איכות עצם הלסת, אפשרות לשיקום עתידי ועוד מיני חישובים אשר יבטיחו את תוצאת הטיפול האיכותית.

את ההשתלה עושים תחת הרדמה מקומית על פי רוב

את ההשתלה עושים תחת הרדמה מקומית על פי רוב


לגשת אל המומחים

על מנת לטפל בחלק חיוני בגוף שמשמש לא רק למראה כללי המשקף את רמת האסתטיקה רפואית של המטופל,  אלא גם לדיבור, ללעיסה ולהכנת המזון לעיכול בגוף, יש לגשת אל מומחה לשיקום הפה אשר יש לדידו המלצות. ישנם רופאים כאלו הפועלים באופן פרטי, לצד אלו אשר משתייכים לקופות החולים השונות ומעניקים טיפול משלים. לפני הטיפול יש לקבל חוות דעת רפואית לגבי טובת הטיפול ואפשרויות מקבילות לטיפול.
ישנם סוגי שתלים שונים ובחירתם תלויה במספר גורמים כמו למשל איכות עצם הלסת

ישנם סוגי שתלים שונים ובחירתם תלויה במספר גורמים כמו למשל איכות עצם הלסת


למה לעשות השתלת שיניים?

יש מי שמשתמש בשתלים דנטאליים כפתרון לשיניים חסרות, ויש מי שמעוניין בבסיס משענת חזק להרכבת פלטה קבועה בחלל הפה של שיניים תותבות. בנוסף, אם מבנה השן הביולוגית נשחק ואינו מסוגל לשאת עליו יותר כתר באופן קבוע או שהכתר לשיניים ניזוק ועלול לפגוע תוך כדי מצבו העגום גם בשיניים השכנות, עושים השתלת שיניים.

איך השתלת שיניים מתבצעת?
את ההשתלה עושים תחת הרדמה – מקומית על פי רוב. כדי להתאים את השתל באופן ייחודי למשתמש, יש לקחת מידות – ישנן שיטות גם לחישוב על פי טכניקות ממוחשבות והדמיות, ולאחר שישנן המידות, קודחים את הבורג ללסת. אליו מחברים שתל זמני עד לאיחוי הלסת מן ההברגה לאורך 3-6 חודשים, לאחר מכן – מחברים את השתל המבנה המתאים כדי לתת תמיכה לכותרת השן או לשן החלופית.

makecomment

לקבלת פרטים בתחום טיפולי השיניים השאר פרטיך ואנו ניצור עימך קשר

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

כתבות נוספות

 • הלבנת שיניים בהרצליה

  כולנו חולמים על שיניים בריאות, חיוך מושלם, לבן ומנצנץ ומראה אסתטי במיוחד. אנחנו לא מכירים ולו אדם אחד שלא היה רוצה להיראות כאילו

  המשך לכתבה
 • הלבנת שיניים שחורות ומתכהות

  שיניים הן איבר חי, עשויות רקמות ורגישות לחומרים הכימיים שבאים עימן במגע. שיניים עלולות להשחיר ולהתכהות מסיבות רבות, אולם ניתן לטפ

  המשך לכתבה
 • גשר בשיניים – לא רק לילדים

  רבים מניחים שגשר לשיניים זה לילדים, אך אף פעם לא מאוחר מדי ליישור שיניים. רכזנו את כל המידע הרלוונטי על שימוש בגשר

  המשך לכתבה

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל