צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

מערכת ביוטיק

|

04/01/2012

|

17:29

seperator

אחוז חולות בסרטן השד כיום עומד על כאחת מכל 9 נשים, במדינה, אלפי נשים מדי שנה מתמודדות עם סרטן השד, נלחמות, מנותחות ומחלימות. ברוב המקרים, הדרך היחידה לטפל בסרטן הוא על ידי כריתה של השד ולעיתים נדירות אף את שני השדיים. מכן נוצר הצורך בניתוח לשיחזור שד, ניתוח המאפשר לאותן נשים לשקם את גופן ולחזור לחיים כפי שהיו לפני המחלה.

סימון אזור השחזור

סימון אזור השחזור


שדיים כסמל הנשיות
כידוע, שדיים הן סמל הנשיות מאז ומעולם, ובפגיעה בהן עשוי להיות קשה מאוד עבור האישה ולגרום לחוסר ביטחון עצמי גדול ולפגיעה בתחושת הנשיות הכללית. אולם ההתפתחות הטכנולוגית ברפואה האסתטית בשנים האחרונות הובילה למציאת פתרון לנשים אלו ברמה גבוהה. אולם ניתוחי שחזור שד לא ניתן לבצע בכל עת וכי יש תנאים מקדימים.
שחזור כמעט מלא

שחזור כמעט מלא


מתי ניתן לבצע שחזור?
ישנם מקרים אשר מאפשרים לאישה לבצע את הניתוח מיד עם סיום כריתת השד כך שהיא אפילו לא תצטרך לחוות מה זה להיות ללא שד. מקרים אלו הם כאשר הגידול הוא שפיר או כאשר הגידול לא הגיע לבלוטות הלימפה. במקרים בהם לא ניתן לבצע את הניתוח לשחזור שד ישר אחרי ניתוח הכריתה, יש להמתין לפחות כחצי שנה מיום הכריתה, אולם זה כמובן נתון לשינוי בהתאם להוראות המנתח.

שיטות לביצוע שחזור חזה
קיימות כיום 2 טכניקות פופולאריות לביצוע ניתוח לשחזור השד, בחירת שיטת הניתוח תתבצע על פי המלצת הרופא המנתח. השיטה הראשונה והוותיקה ביותר דומה בצורתה לניתוח הגדלת חזה וזה השתלה של שתלי סיליקון. שיטה שנייה כרוכה בלקיחת עור ושומן מאזור הישבן או הבטן ויצירה מחדש של השד, ניתוח זה הוא גם ברובו ניתוח מתיחת בטן. חשוב לציין כי אף שיטה כיום לא תוכל לשחזר במאת האחוזים את מראה השד המקורי.

makecomment

לקבלת פרטים בתחום ניתוחי החזה השאר פרטיך ואנו ניצור עימך קשר

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

כתבות נוספות

 • איפה עושים הגדלות חזה בהזרקה?

  כמעט כל אחד שתשאלו, יכול למנות לפחות אזור אחד בגופו שהוא אינו אוהב. אצל הנשים, בעיקר רווח חוסר הסיפוק מהחזה וצורתו. בעיה בצורתו ש

  המשך לכתבה
 • הקטנת חזה - טיפים לפני ניתוח

  לרוב כאשר עולה הסוגיה אם לעבור או לא לעבור ניתוח חזה, ההנחה היא שמדובר בהגדלה, אך למעשה מדי שנה נשים וגברים, פונים לניתוח הקטנה

  המשך לכתבה
 • טיפים לאחר טיפול הגדלת חזה

  קבלת החלטה לעשות ניתוח חזה כרוכה לרוב בהתלבטויות רבות, מחקר אישי באינטרנט וייעוץ מול רופא מומחה. אך מה עושים אחרי הניתוחים?

  המשך לכתבה

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל