צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

מערכת ביוטיק

|

02/11/2011

|

19:58

seperator

 האסתטיקה הפלסטית מושכת אותנו לכיוונים חדשים, בהם הגוף הופך להיות בעצם מה שתמיד חלמנו עליו, כי עכשיו זה אפשרי, גם מבחינת הטכנולוגיה, וגם מבחינת הפחתת רמת הסיכון. אחד הניתוחים הנפוצים ביותר בימינו הוא ניתוח להגדלת חזה, משום שעורכים אותו מסיבות שונות - בעיקר אסתטיות. ישנם בתחום רופאים רבים בהתאם לביקוש, אולי רבים "מדי" שכוללים גם כאלו שמבטיחים תוצאות מדהימות כמו בהדמיה,
 

 אולם לא מממשים זאת בפועל וגורמים לאכזבות רפואיות, אסתטיות או שפשוט לא עלו בקנה אחד עם הציפיות, ויש רופאים מנתחים פלסטיים שמשווים את רמת הציפיות לרמת המחיר והתוצאה.

התפישות השתנו עם השנים
לגבי , הייתה עושה בעיקר מי שיש לה אפשרות כספית, שכן אלו מותרות שאפשרו את אותו מהלך קיצוני שלא היה ממש מקובל באנשים "נורמליים". כיום ריבוי המקרים להגדלת חזה הופך אותה לפופולארית במיוחד, לשפר את רמת התוצאות, את השיטות, לשוות לחזה נופך טבעי בניגוד למרבית הניתוחים, ולהפוך את הגוף לבעל הפרופורציות הרצויות.

מה השיקולים להגדלת חזה?
מי שתעשה אותו היא מי שהחזה כבר פסק מלגדול , כלומר עברה את גיל הבגרות (כשמדובר בהגדלת חזה לנשים למשל, היות והגדלת חזה מתאימה אף לגברים). יש לוודא כי אותה אישה נמצאת לפחות בחודש השישי לאחר ההיריון. יכול להיות שתידרש גם הרמת חזה בנוסף, ויתכן שלשל רופא לניתוחים פלסטיים תהיה דעה שונה בנושא.

חשוב לעשות זאת אצל רופא מקצועי
זה לא סוד, שרופאים לא מגיעים ל - 100% הצלחה בכל ניתוח, כל רופא הוא בן אדם והוא נוהג בהתאם למקרה שמולו ולרמת מקצועיותו. חשוב מאוד לצבור המלצות ותגובות מידי מי שכבר עשה או עשתה בעבר ניתוח להגדלת חזה אצל אותו הרופא ולהבין עד כמה הוא עשוי לענות על הציפיות.

makecomment

לקבלת פרטים בתחום ניתוחי החזה השאר פרטיך ואנו ניצור עימך קשר

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

כתבות נוספות

 • איפה עושים הגדלות חזה בהזרקה?

  כמעט כל אחד שתשאלו, יכול למנות לפחות אזור אחד בגופו שהוא אינו אוהב. אצל הנשים, בעיקר רווח חוסר הסיפוק מהחזה וצורתו. בעיה בצורתו ש

  המשך לכתבה
 • הקטנת חזה - טיפים לפני ניתוח

  לרוב כאשר עולה הסוגיה אם לעבור או לא לעבור ניתוח חזה, ההנחה היא שמדובר בהגדלה, אך למעשה מדי שנה נשים וגברים, פונים לניתוח הקטנה

  המשך לכתבה
 • טיפים לאחר טיפול הגדלת חזה

  קבלת החלטה לעשות ניתוח חזה כרוכה לרוב בהתלבטויות רבות, מחקר אישי באינטרנט וייעוץ מול רופא מומחה. אך מה עושים אחרי הניתוחים?

  המשך לכתבה

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל