צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

מערכת ביוטיק

|

10/11/2011

|

23:50

seperator

מתיחת בטן משנה את מראה של הבטן שאיבדה מצורתה בעקבות הריונות או שינויים במשקל, הפרוצדורה משאירה את הפציינטית עם בטן יפה ושטוחה כפי שהייתה לה בימי נעוריה.

למי מתאים לעשות מתיחת בטן?
ניתוח פלסטי של מתיחת בטן מתאים לאנשים שמצבם הגופני תקין אך יש להם עודף עור או שומן באזור הבטן שמפריע להם. מתיחת בטן מתאימה במיוחד לנשים לאחר הריונות אשר העור באזור בטנן איבד מגמישותו ונהיה נפול ורק בעזרת ניתוח יוכל לחזור למצבו התקני. במקרים בהם קפל הבטן הוא קטן תעשה מתיחת בטן קטנה ולא מלאה.

pic

מהלך הניתוח

לניתוח יש להגיע לאחר צום של 6 שעות וכן יש להפסיק לעשן שבועיים לפני הניתוח ושלושה שבועות לאחריו. כמו כן לניתוח יש להגיע בריאים לחלוטין וכל זיהום או הצטננות יוכלו לגרום לדחיית הניתוח.
הניתוח עצמו אורך בין שעה לארבע שעות ומתבצע תחת הרדמה כללית , במהלך הניתוח מפריד המנתח את העור והשומן מדופן הבטן ומהדק את שכבת השרירים כך שנוצרת בטן שטוחה. לאחר מכן מסירים את עודפי העור והשומן ומהדקים את העור במיקומו החדש.

לאחר ניתוח
בדרך כלל המנותח ישוחרר לאחר השגחה של יממה כאשר ההחלמה היא אישית ונמשכת כשלושה שבועות, לאחר שישה שבועות ניתן לחזור לפעילות שגרתית מלאה. יש לזכור כי בניתוח פלסטי זה תישאר צלקת אך היא בדרך כלל תמוקם בחלק התחתון של הבטן כך שקו התחתון יסתיר אותה.

makecomment

לקבלת פרטים בתחום ניתוחי הבטן השאר פרטיך ואנו ניצור עימך קשר

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

כתבות נוספות

 • הכנה לניתוח שאיבת שומן

  רוב האנשים פונים לניתוח לשאיבת שומן, לאחר שנים של כשלונות עם דיאטות ואימון גופני. הניתוח עוזר בשיפור של הדימוי העצמי ומקל על תהלי

  המשך לכתבה
 • טיפים לניתוח מתיחת בטן

  מתיחת בטן מיועדת להסרת עודפי שומן ועודפי עור, לחיזוק שרירים והעלמת צלקות. למי כדאי לשקול את הניתוח ומה הם תופעות הלוואי?

  המשך לכתבה
 • איך בוחרים מנתח פלסטי?

  טיפולים אסתטיים הם עניין שבשגרה, אך לפני שבוחרים בניתוח פלסטי כדאי להקדיש מחשבה בבחירת המרפאה הנכונה והכי חשוב הרופא המנתח.

  המשך לכתבה

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל