צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

מערכת ביוטיק

|

07/11/2011

|

05:05

seperator

אם עשית כבר את הצעד לקראת הגעה לחזה מושלם, מוצק ועומד כדאי שתקבלי מעט מידע על החומר המוכנס לגוף. בניתוח הגדלת חזה משתמשים לרוב בשתלי סיליקון במהלך הניתוח נעשה חיתוך קטן מתחת לקו החזה היוצר כיס דרכו מכניס המנתח את השתל לפי הגודל אותו בחרת מבעוד מועד.

pic

שתלי סיליקון
בעבר היו כמה ניסויים בחומרים למילוי שקיות הסיליקון אך כיום הסיליקון הוא החומר הנפוץ ביותר ב ניתוחים פלסטיים מסוג זה. שתל זה הוא למעשה שקית המלאה בג'ל סיליקון המעניקים מראה טבעי. לאחר הגילוי כי שקית השתל עלולה לדלוף החלו לייצר את השתלים עם בקרת איכות גבוהה ביותר כאשר מעטפת הג'ל חזקה במיוחד.השתל מגיע בצורה עגולה או בצורת טיפה והוא מותאם ספציפית לכל אישה בכדי שיתקבל המראה הטבעי ביותר.

מראה טבעי לאחר הגדלה
הגדלת החזה אמורה לתת תחושה ומראה טבעיים ככל האפשר ולכן השתל הוא גמיש ונותן הרגשת רכות של חזה אמיתי וכן מותאם כך שהוא נע בצורה שבה נע חזה אמיתי- עומד בעמידה ומתפרס לצד בשכיבה. הגמישות והיכולת לשנות צורה נתנו לשתל הסיליקון את היתרון הגדול ביותר על פני המתחרים וכיום זהו סוג השתל הנפוץ ביותר.

makecomment

לקבלת פרטים בתחום ניתוחי החזה השאר פרטיך ואנו ניצור עימך קשר

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

כתבות נוספות

 • איפה עושים הגדלות חזה בהזרקה?

  כמעט כל אחד שתשאלו, יכול למנות לפחות אזור אחד בגופו שהוא אינו אוהב. אצל הנשים, בעיקר רווח חוסר הסיפוק מהחזה וצורתו. בעיה בצורתו ש

  המשך לכתבה
 • הקטנת חזה - טיפים לפני ניתוח

  לרוב כאשר עולה הסוגיה אם לעבור או לא לעבור ניתוח חזה, ההנחה היא שמדובר בהגדלה, אך למעשה מדי שנה נשים וגברים, פונים לניתוח הקטנה

  המשך לכתבה
 • טיפים לאחר טיפול הגדלת חזה

  קבלת החלטה לעשות ניתוח חזה כרוכה לרוב בהתלבטויות רבות, מחקר אישי באינטרנט וייעוץ מול רופא מומחה. אך מה עושים אחרי הניתוחים?

  המשך לכתבה

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל