צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

מערכת ביוטיק

|

07/11/2011

|

23:24

seperator

ניתוח הרמת חזה מתאים כמעט לכל אישה החשה שהשנים גרמו לשדיה לאבד מצורתם ו"ליפול". ואכן, גורמים רבים ושונים כגון הריונות, הנקה, שינויים במשקל, וכמובן גם כוח המשיכה- גורמים לעור לאבד מגמישותו ולשדיים לשנות את צורתם המקורית ו"לצנוח". לעיתים נטייה לשדיים נפולים אף עוברת בתורשה, וכך סובלת האישה ממאפיינים אלו בגיל מוקדם עוד יותר.

pic

מהו בעצם ניתוח הרמת חזה?
ניתוח פלסטי להרמת חזה, או בשמו המקצועי מסטופקציה, הוא הליך כירורגי שלמעשה מרים ומעצב את השדיים, ויכול לחולל פלאים לביטחונה העצמי של כל אישה, שבעבר התגאתה בשדיה וכיום, בעקבות הנסיבות, מתביישת בהם ואף מנסה להסתירם. ניתוח הרמת חזה הוא הליך מקובל, פשוט וקצר, אשר מוביל לתוצאות מצוינות המובטחות לאורך זמן וגוף יפה וצעיר.

הרמת חזה- הדרך שלך לגוף יפה 
אם את מרגישה שהחזה שלך הוא כבר "לא כמו פעם", ניתוח הרמת חזה הוא הפתרון האידיאלי. פעמים רבות משלבים את הניתוח גם בהגדלה או בהקטנת חזה, וכאן המקום של כל אישה לממש את חלומה ולקבל את השדיים שעליהם תמיד חלמה. זו הזדמנות ייחודית להפוך את גופך ליפה ומושך כפי שהיה ואף יותר מכך.

אליקסיר- הפקידי את גופך בידי הטובים ביותר.

makecomment

לקבלת פרטים בתחום ניתוחי החזה השאר פרטיך ואנו ניצור עימך קשר

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

כתבות נוספות

 • איפה עושים הגדלות חזה בהזרקה?

  כמעט כל אחד שתשאלו, יכול למנות לפחות אזור אחד בגופו שהוא אינו אוהב. אצל הנשים, בעיקר רווח חוסר הסיפוק מהחזה וצורתו. בעיה בצורתו ש

  המשך לכתבה
 • הקטנת חזה - טיפים לפני ניתוח

  לרוב כאשר עולה הסוגיה אם לעבור או לא לעבור ניתוח חזה, ההנחה היא שמדובר בהגדלה, אך למעשה מדי שנה נשים וגברים, פונים לניתוח הקטנה

  המשך לכתבה
 • טיפים לאחר טיפול הגדלת חזה

  קבלת החלטה לעשות ניתוח חזה כרוכה לרוב בהתלבטויות רבות, מחקר אישי באינטרנט וייעוץ מול רופא מומחה. אך מה עושים אחרי הניתוחים?

  המשך לכתבה

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל