צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

מערכת ביוטיק

|

07/11/2011

|

00:10

seperator

תחום ניתוחי הגדלות החזה, או בשמם הרפואי- "הגדלות חזה ממופלסטיות", תפס תאוצה והפך בשנים האחרונות להליך מבוקש, פשוט יחסית, זמין ובמחירים הוגנים. הניתוח מתבצע בהרדמה כללית ואורך בין שעה לשעתיים, כאשר לאחר סיומו נדרשת מנוחה של יום-יומיים.

pic

למי מיועד ניתוח הגדלת חזה?
ניתוח הגדלת חזה מתרחש במקרים שבהם הלקוחה אינה מרוצה מגודל החזה הטבעי שלה, סובלת מא-סימטריה של השדיים, או במקרים של צורך בתיקון בנפח החזה שמתרחש לעיתים קרובות לאחר הריון והנקה. הליך זה מיועד לנשים מעל גיל 17, שכן רק בגיל זה מסיים הגוף את צמיחתו ושינוייו ההורמונאליים מתייצבים.

כיצד מתכוננים לניתוח הגדלת חזה?
לאחר בחירת הלקוחה לבצע ניתוח הגדלת חזה, מתרחשת פגישת ייעוץ עם הרופא המטפל, בה מותאמים לה השתלים הרצויים ונקבעת טכניקת הניתוח על פי ציפיותיה של הלקוחה ונתוניה הפיזיים (מצב השדיים, גוון העור ועוד). בהמשך יורה לך הרופא המנתח אודות ההוראות המדויקות להתכוננות ל ניתוח פלסטי, כאשר בין השאר יספק קווים מנחים בנוגע לאכילה, עישון, לקיחת תרופות ועוד.

ניתוח הגדלת חזה- הפקידי את גופך בידי מומחים
יש לציין, כי בשוק הישראלי קיימים "רופאים פלסטיים" רבים נטולי כל הסמכה מקצועית. ניתוח פלסטי המבוצע על ידי רופא שאינו מומחה בתחום הוא מלא סיכונים ויכול לגרום אף לנזקים בלתי הפיכים. על כן, יש לוודא בטרם הבחירה ברופא המנתח כי מדובר באדם מקצועי ומוסמך, המורשה לעסוק בתחום. אנו מעסיקים את טובי המנתחים הפלסטיים בארץ אשר ידעו לעשות את הפוליש המושלם לפנים, ויבטיחו לך את ניתוח הגדלת חזה בעל התוצאות הטובות ביותר, במחירים המשתלמים ביותר.

makecomment

לקבלת פרטים בתחום ניתוחי החזה השאר פרטיך ואנו ניצור עימך קשר

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

כתבות נוספות

 • איפה עושים הגדלות חזה בהזרקה?

  כמעט כל אחד שתשאלו, יכול למנות לפחות אזור אחד בגופו שהוא אינו אוהב. אצל הנשים, בעיקר רווח חוסר הסיפוק מהחזה וצורתו. בעיה בצורתו ש

  המשך לכתבה
 • הקטנת חזה - טיפים לפני ניתוח

  לרוב כאשר עולה הסוגיה אם לעבור או לא לעבור ניתוח חזה, ההנחה היא שמדובר בהגדלה, אך למעשה מדי שנה נשים וגברים, פונים לניתוח הקטנה

  המשך לכתבה
 • טיפים לאחר טיפול הגדלת חזה

  קבלת החלטה לעשות ניתוח חזה כרוכה לרוב בהתלבטויות רבות, מחקר אישי באינטרנט וייעוץ מול רופא מומחה. אך מה עושים אחרי הניתוחים?

  המשך לכתבה

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל