צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

מערכת ביוטיק

|

06/11/2011

|

14:35

seperator

 

נגמר העידן של טיפולי שעווה אינסופיים, של רכישת מכונות להורדת שיערות - לייזר זו המילה החדשה. כמה טיפולים ואתן נפטרות מהשערות הלא רצויות לתמיד ברחבי הגוף: בין אם מדובר ברגליים, בידיים, בבית השחי או המפשעות - תוכלו לשכוח מקיומן של אותן שערות. מדובר בהליך מאוד פשוט וקצר, מכיוון שהוא נעשה כבר כמה שנים בשוק הוא כמעט ונטול סיכונים. נשים רבות החלו בהליך זה ומרוצות מאוד מהתוצאות.

 

מדוע הסרת שיער לצמיתות היא כה משתלמת?

קיימות שיטות רבות להסרת שיער מלבד שעווה עם התפתחות שיטת הלייזר וקרן האור. הסרת השיער היא לצמיתות, לאחר כמה טיפולים באחת מהשיטות ועל כן היא מאוד משתלמת. במקום לקנות שעווה, או ללכת מדי חודש לקוסמטיקאית ולעבור טיפול יקר של הורדת שיערות ניתן להוריד אותן לעד! לא לסבול יותר מהכאבים הכרוכים בכך וגם לחסוך כסף - ובגדול. אמנם המחיר הראשוני הוא יקר אך לטווח הארוך מדובר בהוצאה שמאוד משתלמת.

 

מה הם המחירים להורדת שיער?

המחירים משתנים לפי מס' קריטריונים; האחד הוא האזור ממנו מסירים שיער. אם מדובר באזור גדול כמו כל הרגל הטיפול יהיה יקר יותר ויכול לקחת מס' טיפולים. אם מדובר באזור קטן כמו בית השחי המחיר יהיה מוזל יותר. קריטריון נוסף הוא שיטת הטיפול, קיים מגוון רחב של שיטות טיפול להסרת שיער ולכל אחת המחיר שלה. רצוי להתייעץ עם קוסמטיקאית, או מכון המומחה להסרת שיערות וטיפולים קוסמטיים, לברר מחירים, עלויות, כמה תשלומים ניתן לשלם. כמו כן חשוב מאוד לראות תוצאות בפועל ולא רק בתמונות, לשמוע המלצות מחברות ולראות האם היה נזק לעור הגוף לאחר זמן רב או שהטיפול זכה להצלחה מסחררת ולתחושת חלקות תמידית.

makecomment

לקבלת פרטים בתחום טיפולי השיער השאר פרטיך ואנו ניצור עימך קשר

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

כתבות נוספות

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל