צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

מערכת ביוטיק

|

06/11/2011

|

01:30

seperator

לעתים הפתרונות הרפואיים בלתי נמנעים: אף שרמת סיכון של ניתוח יכולה להיות גבוהה ומרובה, יכול להיות שבלעדי הניתוח הסיכוי להבריא לא היה עולה אלא להיפך. כך, כשמדובר בעניין של עניין שהוא כמעט חיים ומוות, לעתים נעשה בלתי נמנע להכנס לניתוח פלסטי שמטרתו רפואית, אולם ישנה חובה לבדוק בכל מקרה מה השלכות הניתוח, מה הסיכונים וכיצד ניתן להתאושש מן הניתוח, היות והסתגלות לאחר ניתוח פלסטי היא שלב קריטי לעתים להצלחת הטיפול הכולל, וחשוב לדעת מה היא כוללת בכדי להיערך אליה נפשית ובכלל מראש. 

pic

מהו ניתוח להצרת קיבה?
ניתוח פלסטי זה מבוצע באופן לפרוסקופי (זעיר פולשני), כאשר מתקינים טבעת מתכווננת מסביב לחלקה העליון של הקיבה. כיס הקיבה שנוצר הינו בנפח 20 סמ"ק ולאחריו נמצא מעבר צר לעבר החלק הגדול היותר של הקיבה. לאחר שישה שבועות מהניתוח, מנפחים את הטבעות באמצעות הזלפה של נוזל דרך מאגר תת עורי אשר מחובר אל הטבעת, ובכך הטבעת מתהדקת וקוטר המעבר מוקטן. שחרור נוזל מהטבעת יגרום לטבעת להיות דקה יותר ולחבוק באופן רפה יותר את מעבר הקיבה, ובכך לאפשר מעבר מזון דרכו. מדובר בניתוח שאין בו כל חיתוך או הסרתו של חלק מהקיבה, וההחלמה מהירה יחסית. החסרונות לניתוח - עדיין מתאפשרת כניסת מוצרי מזון עתירי קלוריות, תיתכן החלקה של הטבעת (5% לקו בתופעה זו לאחר הקאות ממושכות), פקקת ורידים ועוד. 

מהן עלויות ניתוח להצרת קיבה?
עלויות ניתוח פלסטי להצרת קיבה נמצאים בסל הבריאות ועל פי רוב אינם עולים למי שעומד בתנאים הביטוחיים. מי שאינו עומד בתנאים אלו ישלם בין 800 שקלים ל- 6,000 שקלים. לעתים ניתוח מסוג זה אינו מסתכם בכך בלבד - אלא גם בניתוח להוצאת עודפי עור - מתיחת בטן, מתיחת צוואר ופנים, הרמת ירכיים ועוד -כשכל ניתוח כזה גורר עלויות נוספות

makecomment

לקבלת פרטים בתחום ניתוחי הבטן השאר פרטיך ואנו ניצור עימך קשר

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

כתבות נוספות

 • הכנה לניתוח שאיבת שומן

  רוב האנשים פונים לניתוח לשאיבת שומן, לאחר שנים של כשלונות עם דיאטות ואימון גופני. הניתוח עוזר בשיפור של הדימוי העצמי ומקל על תהלי

  המשך לכתבה
 • טיפים לניתוח מתיחת בטן

  מתיחת בטן מיועדת להסרת עודפי שומן ועודפי עור, לחיזוק שרירים והעלמת צלקות. למי כדאי לשקול את הניתוח ומה הם תופעות הלוואי?

  המשך לכתבה
 • איך בוחרים מנתח פלסטי?

  טיפולים אסתטיים הם עניין שבשגרה, אך לפני שבוחרים בניתוח פלסטי כדאי להקדיש מחשבה בבחירת המרפאה הנכונה והכי חשוב הרופא המנתח.

  המשך לכתבה

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל