צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

מערכת ביוטיק

|

02/11/2011

|

20:51

seperator

אחד הדברים הטבעיים ביותר הוא הזדקנות השכבה שעוטפת את הגוף ואחראית על חילוף חומרים או סינון גורמים מזהמים שנכנסים לגוף. אומרים, כי הזדקנות העור מתחילה מרגע שהאדם יצא לאוויר העולם, אולם כבר לאחר גיל שלושים אפשר לראות בעין בלתי מזוינת כבר את התקמטות העור ואת שינוי המרקם שלו. העור הוא איבר חי ונושם ומלבד ההשפעות הגנטיות הבלתי נמנעות שמשנות אותו וקובעות את איכותו, נוספות השפעות חיצוניות עליו כתוצאה ממגע בחומרים שונים.

 ישנן היום שיטות להצערת העור ללא ניתוח וכמובן שעומדות לרשותנו גם שיטות שונות של ניתוחים פלסטיים.

גורמים שונים שמאיצים את הזדקנות העור
בחלק מהגורמים כאמור, ניתן לבצע פעילות מונעת - כמו למשל אי חשיפה לקרינת השמש, לא לעשן מוצרי טבק - גם לא באופן פסיבי, להיחשף כמה שפחות לסביבות רעלים או לרדיקלים חופשיים כפי שישנם במי כלור ואפילו כאלו שנמצאים בחומרי תזונה, לא לשתות הרבה אלכוהול אבל כן לשמור על אורח חיים רגוע, כן להשתמש בקרם לחות ושמנים מיוחדים מותאמים לעור, להשתדל לאכול כמה שיותר ויטמינים מועילים כמו A, C,E וגם חומצה פולית.

מה קורה לעור?
סיבי העור שהיו פעם בימי הצעירות גמישים היו חוזרים לשמור על אותו המתח לאחר שהיו נמתחים. כיום, הסיבים (אלסטין וקולגן) בוודאי איבדו מחיוניותם כתוצאה מהתקדמות הגיל והחשיפה לגורמים מאיצי הזדקנות עור, ומוצרים שבונים קולגן או משפרים את האלסטין בלבד לא עוזרים כששני הסיבים הללו לא "עובדים" יחד. גם תאי השומן שומרים על אותו מרווח בין שכבות העור, מה שבגיל מבוגר הופכים למדולדלים יותר וכך העור מקטין נפח והופך לשדוף יותר ורגיש.

מילוי קמטים לגברים ולנשים
אחת השיטות הפלסטיות שמביאה למראה חיוני יותר ומלא, וחשוב מכך - הפנים נראים צעירים יותר ופחותי קמטים, זו שיטת מילוי הקמטים, כאשר שואבים מעט שומן ממקור אחר בגוף ומזריקים אותו באמצעות מחט דקה אל שכבות העור.

makecomment

לקבלת פרטים בתחום האסתטיקה הרפואית השאר פרטיך ואנו ניצור עימך קשר

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל