צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

מערכת ביוטיק

|

16/01/2014

|

11:33

seperator

ישנם פתרונות באסתטיקה רפואית שיש בהם כדי לפתור גם שני טיפולים גם יחד; שאיבת שומן ממקום אחד על מנת להשתילו במקום אחר – וליהנות מפרופורציות אחרות. 

על מנת להגשים את חלום החזה הגדול, ניתן להסתייע במגוון טכניקות שיציע הרופא המנתח. אחת מן הטכניקות עשויה לייצר יתרון כפול למי שמעוניין או למי שמעוניינת להפטר מעודפי השומן במקום חד בגוף, ולעומת זאת – להזריק אותו באזור החזה, ובכך לחסוך את השתלת שתלי הסיליקון. כשמדובר על חומר שיוצא מאותו גוף שבו הוא מושתל, הרי שהגוף מקבל את החומר ללא דחייה במרביתם המוחצת של המקרים, והחומר נקלט בגוף – רק נותר לעצב את האזור הרצוי. מצד שני, ישנם חסרונות שנקשרים לשיטה הזו ויש לקחת גם אותם בחשבון.


לדרוש הסבר מהרופא המנתח

כמו בכל ניתוח וטיפול אסתטיקה רפואית, יש לדרוש מן הרופא המבצע להסביר את המהלך שלדעתו יהיה מומלץ על פי הבדיקות והממצאים שעליהם דיווח המטופל או המטופלת. הוא יעלה דרכים שונות שבהן ניתן להעניק תשובה למטרתו של המנותח. הוא יסביר יתרונות וחסרונות שבכל שיטה, את אופן ההיערכות ואת אופן ההחלמה מכך.

הגדלת חזה עצמית

הגדלת חזה עצמית


טכניקת שאיבת שומן מן הגוף והחדרתו לאזור החזה

השומן נשאב מן הגוף בטכניקה של שאיבת שומן בצינוריות דקות הנכנסות עד לשכבת השומן מתחת לעור באזורים הנבחרים שסומנו על ידי הרופא המנתח. לאחר עיבוד השומן הוא יוחדר לגוף בכמויות קטנות באמצעות מחט המחוברת אליה צינורית דקה. 


השימוש המרכזי לשיטה זו

השימוש המרכזי בשיטה זו בתחום ניתוחי חזה הוא כאשר מעוניינים לערוך שחזורי שד ותיקונים לפגמים קטנים אשר נובעים מכריתת גושים שונים או של גידולים בשדיים. במידה שמדובר על שחזור שד מלא או בהגדלה בעלת נפח רב, מטפלים בשיטה אחרת – כפי שתומלץ על ידי הרופא המנתח. 

 

makecomment

הצעות נוספות לטיפולים

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

כתבות נוספות

 • קורסים מעולם היופי הקוסמטיקה

  כולנו מכירות בחשיבות של עולם היופי והקוסמטיקה על הרושם הראשוני וביטחון העצמי. אבל האם חשבת פעם לעבור מתפקיד המטופלת לתפקיד המטפלת

  המשך לכתבה
 • מהו שיוף שיניים?

  רוב הישראלים מכירים את טיפולי יישור השיניים, אך מהו תפקידו של שיוף שיניים? למרות המחשבה הראשונה, השיוף אינו חלק מטיפול ליישור שינ

  המשך לכתבה
 • כיצד תבחרו את המנתח שיתאים לכם?

  ניתוחים פלסטיים הם כבר עולם ומלואו בחברה המערבית. המוניטין שנצבר בשנים האחרונותגדל עד שעולם הניתוחים הפלסטיים הלך והתרחב לעולם ני

  המשך לכתבה

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל