צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
אחת מן הבעיות הגדולות ביותר בתחום האסתטי עימן מתמודדות נשים בתקופה זו היא צלוליטיס. צלוליטיס היא הצטברות של שומנים באזורים מסוימים בגוף, דבר אשר יוצר מראה עור מקומי המזכיר קליפת תפוז וגורם לאי נוחות רבה בקרב נשים

מערכת ביוטיק

|

24/01/2013

|

13:29

seperator

 

אחת מן הבעיות הגדולות ביותר בתחום האסתטי עימן מתמודדות נשים בתקופה זו היא צלוליטיס.  צלוליטיס היא הצטברות של שומנים באזורים מסוימים בגוף, דבר אשר יוצר מראה עור מקומי המזכיר קליפת תפוז וגורם לאי נוחות רבה בקרב נשים.  קיימות שיטות שונות לטיפול במפגע עורי זה הידועות בעולם האסתטיקה.

 מדובר בשיטה להסרת צלוליטיס  הידועה יחסית בעולם האסתטיקה ונחשבת בטוחה ומקובלת מאוד לטיפול בבעיה זו

מדובר בשיטה להסרת צלוליטיס הידועה יחסית בעולם האסתטיקה ונחשבת בטוחה ומקובלת מאוד לטיפול בבעיה זו

מיזותרפיה- השיטה השנויה במחלוקת

מיזותרפיה היא אחת השיטות החדשות להסרת צלוליטיס. מדובר בשיטה אשר עדיין לא ידוע עליה מספיק וחלק מן הרופאים האסתטיים אף טוענים שהיא מסוכנת. בשיטה זו מוזרקים אל שכבת העור אשר סובלת מן הצלוליטיס, חומרים שונים טבעיים יותר ופחות, שמטרתם להגביר את זרימת הדם לאזור הבעייתי. הטיפול מתרחש באמצעות הזרקה בלבד, נדרש לעשותו רק על ידי אחות או רופא מוסמך ונדרשים לפחות 5 טיפולים כדי לראות תוצאות.

מיזותרפיה היא אחת השיטות החדשות להסרת צלוליטיס

מיזותרפיה היא אחת השיטות החדשות להסרת צלוליטיס

DERMASONIC- שיטת האולטרא סאונד

 מדובר בשיטה להסרת צלוליטיס  הידועה יחסית בעולם האסתטיקה ונחשבת בטוחה ומקובלת מאוד לטיפול בבעיה זו. השיטה מתמקדת בשני מכשירים, אחד מהם מבצע אולטרא סאונד בחום והשני יוצר ואקום. שני המכשירים הללו יוצרים לחץ אינטנסיבי על האזור המטופל, דבר אשר אמור להמיס את שכבות השומן העודפות. הבעייתיות בשיטה זו, היא שמדובר בטיפול מקומי בלבד אשר תוצאותיו זמניות מאוד ולטווח קצר. 

 

שאיבת שומן-הפרוצדורה הניתוחית

 עוד שיטה אשר נוהגים להמליץ עליה לטיפול בבעיה זו היא שאיבת שומן. בניגוד להליך הרגיל אשר דורש יניקה משכבות עמוקות של העור, כאן מדובר בשאיבה שטחית יחסית שמטרתה להרחיק תאי שומן קיימים ולגרום לחידוש תאי העור במקום אותם תאי שומן. הבעיה העיקרית בשיטה זו, היא שלא מדוברת שיטה להסרת צלוליטיס, אלא רק לטיפול אינטנסיבי בו. עוד בעיה היא שלעיתים בשל הטיפול עלולים להיווצר משקעי עור או מעבר של הצלוליטיס למקומות אשר לא היו נגועים בבעיה זו לפני כן.

makecomment

לקבלת פרטים בתחום האסתטיקה הרפואית השאר פרטיך ואנו ניצור עימך קשר

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

כתבות נוספות

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל