צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

מערכת ביוטיק

|

12/12/2012

|

16:10

seperator

לא לכולם ישנו טבור מעוצב – הטבור משתנה מאחד לשניה כשהצורה המקובלת והיפה יותר הוא טבור שקוע. הטבור הוא מה שנשאר לאחר נשירת הגלד מחבל הטבור, משום שאותו אדם כבר אינו נזקק לו עם היציאה לאויר העולם וההתנתקות מאימו. מעבר לכך שטבור יכול להיות או שקוע או בולט, הוא יכול לפתח תתי צורות – צורה נשית או צורה גברית, טבור בולט שיש לו נטיה לימין או לשמאל ועוד. ישנן צורות אפשריות כדי לטשטש מעט מראהו של טבור, כמו למשל פירסינג או קעקוע. ישנם גם ניתוחים פלסטיים ייעודיים.

ניתוח טבור מעוצב נעשה באמצעות הרדמה מקומית

ניתוח טבור מעוצב נעשה באמצעות הרדמה מקומית


הליך רפואי לעיצוב הטבור

ניתן לעשות ניתוח לעיצוב טבור כחלק מניתוח אחר לשינוי מראה הבטן – יש מי שעושה שאיבת שומן ולאחר מכן מתיחת בטן – כשהגימור הסופי הוא לבסוף עיצוב מראה הטבור. כל ההליך נעשה תוך יצירת צלקת שאינה נראית לעין – כשהחתך הוא בתוך הטבור או מסביב לו. כדי להחליט מהי הצורה הרצויה, יש להתייעץ עם הרופא המנתח ולדרוש אפילו הדמיה.
ניתוח טבור הוא ניתוח קצר יחסית, שיש לו מספר שיטות ביצוע

ניתוח טבור הוא ניתוח קצר יחסית, שיש לו מספר שיטות ביצוע


ההליך עצמו לעיצוב טבור

ניתוח טבור מעוצב נעשה באמצעות הרדמה מקומית. ההרדמה המקומית (במידה והניתוח הוא עיצוב טבור גרידא) מאפשרת התאוששות מהירה. ישנם מקרים בהם ישנו עיצוב כולל לבטן, ואילו אז ההליך הרפואי יהיה ארוך יותר ויקר. הרופא המנתח יעשה את ההתאמה ויעריך את הסיכונים לאוזני המנותח.

ניתוח של 30 דקות
ניתוח טבור הוא ניתוח קצר יחסית, שיש לו מספר שיטות ביצוע, בהתאם: לעתים המנתח פשוט דוחף את עודפי העור פנימה כשהוא בולט, לעתים יסיר את עודפי העור כשיש לו צורה של בייגלה (בולט עם שקע קטן במרכזו ולעתים הוא משנה את מיקומו עקב הריונות קודמים ושינוי כולל של הבטן על מימדיה.

makecomment

לקבלת פרטים בתחום ניתוחי הבטן השאר פרטיך ואנו ניצור עימך קשר

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

כתבות נוספות

 • הכנה לניתוח שאיבת שומן

  רוב האנשים פונים לניתוח לשאיבת שומן, לאחר שנים של כשלונות עם דיאטות ואימון גופני. הניתוח עוזר בשיפור של הדימוי העצמי ומקל על תהלי

  המשך לכתבה
 • טיפים לניתוח מתיחת בטן

  מתיחת בטן מיועדת להסרת עודפי שומן ועודפי עור, לחיזוק שרירים והעלמת צלקות. למי כדאי לשקול את הניתוח ומה הם תופעות הלוואי?

  המשך לכתבה
 • איך בוחרים מנתח פלסטי?

  טיפולים אסתטיים הם עניין שבשגרה, אך לפני שבוחרים בניתוח פלסטי כדאי להקדיש מחשבה בבחירת המרפאה הנכונה והכי חשוב הרופא המנתח.

  המשך לכתבה

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל