צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

מערכת ביוטיק

|

12/09/2012

|

14:56

seperator

שינוי בעור הפנים הם שינויים שכולנו מכירים. שינויי משקל, השנים שעוברות, זיהום אוויר, חשיפה לשמש וגורמיים סביבתים נוספים הם רק חלק מהסיבות להשתנות עור הפנים ולהופעת קמטים באזורים שונים. האלסטיות של העור היא זו שבעיקר נפגעת עקב הסיבות הללו. בעבר היו שיטות ארוכות ומסובכות על מנת לטפל ולהעלים את הפגמים הללו אך רובם היו ארוכות, מסובכות ובעלות זמן החלמה ארוך באופן יחסי.

מיצוק פנים בלייזר
מיצוק פנים בלייזר הינה טכניקה חדשנית יחסית אשר משמרת ומחזירה את הברק לעור הפנים. בעזרת פטפורמת לייזר מהמובילות בעולם מבוצע מיצוק פנים. ראש הלייזר משגר קרניי אור מיקרוסקופיות ומרוכזות החודרות אל השכבות העמוקות של העור ללא פגיעה ברקמה השיטחית של העור. החימום יוצר גירוי וכתוצאה מכך בניה מחדש של סיבי קלוגן שאחראים על מראה עור הפנים.

כמה זמן לוקח הטיפול?
את הטיפול יש לעשות מספר פעמיים על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר. לאחר כחמישה עד שישה פעמיים של טיפול זה, מיצוק באמצעות קרני לייזר, העור חוזר להיות רענן וצעיר. הטיפול מתבצע לרוב במרפאה ללא תורך בהרדמה כלשהיא וזאת בשל טכניקה בה המכשיר מקרר את האזור. קליינטים רגישים יכולים לבקש הרדמה מקומית או אלחוש על מנת להרגיש טוב יותר. זמן קצר מאוד לאחר הטיפול ניתן ללכת הביתה ולהתכונן לטיפולים הנוספים.

האם הטכנולוגיה טובה לעוד אזורים?
טכנולוגיה זו של מיצוק עור הפנים משמשת גם למיצוק אזורים אחרים בגוף כמו עור הבטן, ירכיים ועוד. המיצוק בימינו יכול להתבצע בכל מרפאה שיש ברשותה את מכשיר הלייזר המתקדם הזה. כל מה שיש לעשות זה לבדוק ולברר באמצעות רשת האינטרנט אודות מכונים שונים המחזיקים את המכשיר ובקיאים בטכנולוגיה זו ואז לקבוע פגישת ייעוץ בנושא.

makecomment

לקבלת פרטים בתחום האסתטיקה הרפואית השאר פרטיך ואנו ניצור עימך קשר

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

כתבות נוספות

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל