צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

מערכת ביוטיק

|

11/09/2012

|

17:33

seperator

אפשר להשטיח את הבטן באמצעות ניתוחים פלסטיים. יכול להיות שיהיו מספר שלבים עד למצב שבו צריך למתוח את העור, שלבים שבהם ממיסים את השומן ושואבים אותו מהגוף או ממתינים עד שהשומן יסתלק החוצה מן הגוף באופן טבעי. לאחר מכן, העור נותר מדולדל ומקומט ומשתפל לקראת הרצפה בהתאם לחוקי כוח הכבידה. את העור הזה מותחים, חותכים את העודף ותופרים את העור שנותר אל נקודות שהן לרוב מוסתרות ככל הניתן בגוף או פחות מרכזיות, ומשם, אם צריך, מטשטשים צלקות.

בדרך כלל, השימוש בעור הבטן מחייב את המנתח להתייחס גם לטבור

בדרך כלל, השימוש בעור הבטן מחייב את המנתח להתייחס גם לטבור


מעט על ניתוח למתיחת בטן

הניתוח למתיחת בטן דורש בדיקות שונות לפני שפונים לעשות אותו. הוא לא יתאים לכל אחד או לכל אחת, ביחוד לאור תקנות בריאות שקובעות את היחס המקסימלי שמתיר לשאוב שומן מן הגוף בהתייחס למשקל גוף מסוים. רצוי שלא לשאוב כמות גדולה מאוד של שומן, משום שהגוף עלול לשרות במצב טראומה וחוסר איזון. לכן, מדובר על מתיחת עור במימדים קטנים יחסית.
ישנה אפשרות לעשות מתיחת בטן ללא הרדמה או ניתוח

ישנה אפשרות לעשות מתיחת בטן ללא הרדמה או ניתוח


יש צורך גם בעיצוב טבור

בדרך כלל, השימוש בעור הבטן מחייב את המנתח להתייחס גם לטבור, ולמקם אותו במקום אחר על פני העור שנמתח. על כן יהיה שלב לעיצוב הטבור – ניתוח שאותו ניתן לנצל כדי לשנות את צורתו של הטבור, אם מעוניינים בכך.

מתיחת בטן ללא ניתוח
ישנה אפשרות לעשות מתיחת בטן ללא הרדמה או ניתוח. ראשית, הרעיון הוא מיצוק הבטן – ולצורך העניין יכול להיות מגויס לייזר, אשר ממיס את השומנים בעדינות, וביחד עם תכשירים למיצוק העור – לחות והחדרת חומרים כמו חומצה היאלורינית וגליקוגן, העור הופך לקשיח יותר, מתוח וצעיר. השיטה הזו יכולה להתאים בעיקר למי שהשינוי שהוא מעוניין לעשות הוא ברמה מצומצמת יחסית. השיטה הזו דורשת מעט יותר סבלנות – אולם היא טבעית ואינה כרוכה בניתוח.

makecomment

לקבלת פרטים בתחום ניתוחי הבטן השאר פרטיך ואנו ניצור עימך קשר

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

כתבות נוספות

 • הכנה לניתוח שאיבת שומן

  רוב האנשים פונים לניתוח לשאיבת שומן, לאחר שנים של כשלונות עם דיאטות ואימון גופני. הניתוח עוזר בשיפור של הדימוי העצמי ומקל על תהלי

  המשך לכתבה
 • טיפים לניתוח מתיחת בטן

  מתיחת בטן מיועדת להסרת עודפי שומן ועודפי עור, לחיזוק שרירים והעלמת צלקות. למי כדאי לשקול את הניתוח ומה הם תופעות הלוואי?

  המשך לכתבה
 • איך בוחרים מנתח פלסטי?

  טיפולים אסתטיים הם עניין שבשגרה, אך לפני שבוחרים בניתוח פלסטי כדאי להקדיש מחשבה בבחירת המרפאה הנכונה והכי חשוב הרופא המנתח.

  המשך לכתבה

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל