צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

מערכת ביוטיק

|

27/08/2012

|

12:42

seperator

לרוב האנשים מוכרת התופעה של נשים וגברים מבוגרים הסובלים מורידים בולטים ברגלים גם ללא מאמץ פיזי. ורידים אלו נקראים דליות ולעיתים הם גורמים לכאב ואי נוחות. לעיתים הדליות הללו פשוט לא אסטטיות ועל כן אנשים רבים פונים לטיפולים רפואיים העוסקים בהעלמת ורידים מהרגלים. כיום יש רופאים רבים המודעים לבעיה זו ומציעים טיפולים שונים בתחום כמו העלמת ורידים בלייזר. טיפולים אלו יכולים לשפר את ההרגשה בצורה משמעותית.

כיום יש אפשרויות רבות להעלמת ורידים מהרגליים

כיום יש אפשרויות רבות להעלמת ורידים מהרגליים


האם חובה לטפל בבעיה?

השאלה האם לטפל בבעיה תלויה בשתי שאלות מרכזיות השאלה הראשונה הא אסטטית הבעיה מפריעה, כלומר האם הורידים אכן כל כך בולטים בצורה כזו שהם מפריעים לדימוי הגוף או שייתכן שזוהי רק הרגשה פסיכולוגית שאינה תואמת את המציאות. השאלה השניה היא מה הוא המצב הרפואי. לפעמים הורידים הבולטים מרמזים על בעיה אחרת ועל כן יש לפנות לרופא.
לרוב האנשים מוכרת התופעה של נשים וגברים מבוגרים הסובלים מורידים בולטים ברגלים

לרוב האנשים מוכרת התופעה של נשים וגברים מבוגרים הסובלים מורידים בולטים ברגלים


תהליך העלמת הורידים

כיום יש אפשרויות רבות להעלמת ורידים מהרגליים. הרפואה האסטטית התקדמה רבות בשנים האחרונות ומחקר רב מושקע על מנת להגדיל את ההתקדמות. במידה והייתם בעבר בייעוץ יש לפנות שוב, כיום השינויים קוראים בקצב מהיר מאוד ועל כן חובה ללכת לקבל ייעוץ בשנית. העלמת ורידים ברגליים יכולה לשפר משמעותית את ההרגשה בין אם מסיבה נפשית ובין אם מסיבה פיזית. הדבר הראשון שיש לעשות זה לפנות לפגישת ייעוץ ומשם לראות כיצד מתקדמים. כיום יש הרבה שיטות להעלמת התופעה וכל שיטה מתאימה בצורה אחרת לקליינט אחר.

היכן לבצע את הטיפול?
כיום יש מקומות רבים שמבצעים טיפולים שונים לבעיית הורדיים ברגלים. חשוב לבחור מקום שניתן לסמוך על הרופא. מקום שלאחר בדיקהנמצא המקום הטוב ביותר עם השירות והאמינות הגבוהים ביותר. בכל טיפול שקשור לגוף חשוב לבחור מרפאה ורופא פלסטי עליו ניתן לסמוך ואליו ניתן לפנות במידת הצורך.

makecomment

לקבלת פרטים בתחום האסתטיקה הרפואית השאר פרטיך ואנו ניצור עימך קשר

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

כתבות נוספות

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל