צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

מערכת ביוטיק

|

24/06/2012

|

17:30

seperator

הזעת יתר אינה נעימה, לא למי שמזיע, ולא לסובבים. ההזעה מלווה לרוב באפקט של ריח המלחים שיצאו מן הגוף, ואין שליטה על כמות הזיעה במצב הזה, מכיוון שממילא מדובר כאן על מצב של חוסר איזון – על תופעה שקורה באופן ספונטאני, ולכן גם אם נמצאים במקום ממוזג וקריר וללא פעילות – היא עלולה לקרות ביתר שאת. התופעה הזו משפיעה על חייהם של מאות אלפי ישראלים, כאשר בקיץ התופעה הופכת אפילו ליותר קשה. בקופות החולים מכניסים מוצרים שיכולים לענות על הצורך הזה, או לפחות בפארמות ובבתי המרקחת שמעוניינים להעניק טיפול בסימפטומים.

בעבר, הטיפול בהזעת יתר היה טמון בהליכה לניתוחים פלסטיים

בעבר, הטיפול בהזעת יתר היה טמון בהליכה לניתוחים פלסטיים


מנגנון ההזעה לאורך כל שעות היממה

הגוף מתחיל להגיב לרוב כאשר הוא הופך להיות חם – ואילו הסביבה אינה מספקת אקלים מתאים כדי לאזן את הטמפרטורה. ישנן גם הזעות עקב מצבים נפשיים שונים – פחד, מתח ועוד. ההזעה אפילו עלולה לספר לנו על חום גוף גבוה באופן קריטי כשזה איתות של המערכת החיסונית. אנשים שסובלים מהזעת יתר – אין להם מנגנון מאוזן לקירור הגוף, ולמעשה אין קשר בין החום הכללי של הגוף ובין ההזעה עצמה.
הגוף מתחיל להגיב לרוב כאשר הוא הופך להיות חם

הגוף מתחיל להגיב לרוב כאשר הוא הופך להיות חם


הטיפול בהזעת יתר

בעבר, הטיפול בהזעת יתר היה טמון בהליכה לניתוחים פלסטיים, כלומר בטיפול צריבה שהיה מונע את הקשר העצבי שבין המוח או העצב לבלוטת ההזעה עצמה. על ידי מספר טיפולים אפשר היה למנוע לחלוטין את הפעלת הבלוטה, או לפחות להפחית את עצמת הפעילות.

היום – הטכניקה השתנתה
כיום הטכניקה השתנתה, ומזריקים בוטוקס על מנת לממש את אותה הדרך ולהשיג את אותן התוצאות, כשאין צורך לנתח את הגוף ולפתוח את בית החזה – כדי לנתח את העצבים הנמצאים שם. התוצאה – הגוף יכול להגיב בצורה של הזעה מפצה, כלומר הזעה במקומות אחרים בגוף.

makecomment

לקבלת פרטים בתחום האסתטיקה הרפואית השאר פרטיך ואנו ניצור עימך קשר

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

כתבות נוספות

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל