צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

מערכת ביוטיק

|

08/04/2012

|

11:07

seperator

קמטי פנים והבעה הם קמטים שלא ניתן להתעלם מהם ולהתחמק מהם המחמירים ככל שעולים בגיל. קמטי הבעה נוצרים כיוון שככל שעולה הגיל העור שלנו מאבד אלמנטים החיוניים לו. חוסר באלמנטים אלו גורם לאובדן הגמישות בפנים ולהופעה של קמטים שונים בעור הפנים.  כיום בעזרת מילוי קמטים ניתן ליצור מראה צעיר יותר לפנים ולהחזיר כמה שנים מגילו של המטופל ללא צורך בניתוח פלסטי.

קמטי פנים והבעה הם קמטים שלא ניתן להתעלם מהם ולהתחמק מהם המחמירים ככל שעולים בגיל

קמטי פנים והבעה הם קמטים שלא ניתן להתעלם מהם ולהתחמק מהם המחמירים ככל שעולים בגיל


טכניקות שונות

בעבר הטכניקה היחידה לטיפול בהבעות פנים הייתה באמצעות ניתוח או באמצעות פילינג המקלף את השכבות השונות של העור. כיום קיימת שיטה יעילה הרבה יותר, מילוי קמטים בעזרת הזרקה של חומר מילוי אל עור הפנים. היתרון הגדול של טיפולים אלו שהם אינם דורשים הרדמה, תקופת ההתאוששות מהם קצרה,והם משפיעים במהריות על מראה העור.
לפני בחירת סוג הטיפול וביצועו מומלץ מאוד להיוועץ עם מומחה בתחום

לפני בחירת סוג הטיפול וביצועו מומלץ מאוד להיוועץ עם מומחה בתחום


שיטות למילוי קמטים

כיום מילוי קמטים בפנים מתבצע על ידי הזרקה של חומר מילוי אל עור הפנים ובכך עור הפנים נמתח והקמטים נעלמים. כיום קיימים מספר חומרים המשמשים לצורך מילוי הקמטיםמלבד הבוטוקס שכולנו מכירים. רסטילן,נחשב לחומר היעיל ביותר והוא מתאים למילוי קמטים אצל כל אחד, רדיאס, חומר מילוי דמקטי זמני הנחשב לאיכותי ביותר, ג'ובידרם, חומר חדשני המבוסס על חומצה היאלרונית, טאוסיל וסיליקון ג'ל. הזרקת הסיליקון נותנת תוצאה קבועה אך קשה מאוד להיפטר מהחומר לאחר הזרקתו.

בחירת סוג טיפול
לפני בחירת סוג הטיפול וביצועו מומלץ מאוד להיוועץ עם מומחה בתחום. הרופא המייעץ יבחן את סוג העור, מבנה הפנים ועוד פרמטרים ייחודים ולפי כך הוא יתאים את הטיפול המתאים לכל אחד. הטיפול עצמו לקוח מספר דקות ותופעות הלוואי הן מינוריות. לעיתים יכולה להופיע אדמומיות ונפיחות קלה באזור הזריקות. תופעות אלו נעלמות לאחר מספר שעות עד ימים אחדים. כמו כן, חשוב לדעת שטיפולים אלו לפעמים כוללים מספר פגישות ויש להיות ערוכים לכך.

makecomment

לקבלת פרטים בתחום האסתטיקה הרפואית השאר פרטיך ואנו ניצור עימך קשר

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

כתבות נוספות

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל