צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

מערכת ביוטיק

|

28/02/2012

|

15:39

seperator

השומן יכול להיאגר בכל חלקי הגוף – מהפנים ועד לכפות הרגליים. מדובר למעשה בצלוליט שמצטבר בתוך תאי השומן בגוף. הוא זה שמנפח את התאים בגוף ובהמשך לכך נוצר המראה המלא (הוא ולא המונח "צלוליטיס". אלו שני מונחים נפרדים). השומן ברובו מצוי בגוף בתוך שכבת רקמת השומן המורכבת מתאי שומן המכילים כמות קטנה ממנו. עם הגיל והרגלי האכילה הגוף אוגר יותר ויותר שומן בתאים. ניתן להסירו על ידי הפחתת אחוז השומן – תזונה, חילוף חומרים ושתייה מרובה עשויים לעזור אולם לא ניתן לשנות את מספר תאי השומן אצל אדם מבוגר – אלא לשאוב מהם את השומן בהתערבות רפואית.

בקליניקה ישנן שיטות שונות לעיצוב הגוף בהליכים התערבותיים באסתטיקה רפואית

בקליניקה ישנן שיטות שונות לעיצוב הגוף בהליכים התערבותיים באסתטיקה רפואית


שאיבת שומן כפתרון לבעיית השמנה

בקליניקה ישנן שיטות שונות לעיצוב הגוף בהליכים התערבותיים באסתטיקה רפואית. למשל – שאיבת שומן מהגוף. בהליך הזה אפשר להגיע לכל מקום בגוף ולהסיר את השומן ממנו. גם לאחר הליך הסרת השומן מתקבל מצב שמחייב טיפול. נוצרים עודפי עור שחבקו בעבר את השומן ועתה הם מדולדלים וחסרי מראה אסתטי – ואלו יטופלו לפי הצורך.
שאיבת שומן בטן מתבצעת לרוב על ידי החדרה של סיב אופטי או צינורית זעירה אל מתחת לפני העור

שאיבת שומן בטן מתבצעת לרוב על ידי החדרה של סיב אופטי או צינורית זעירה אל מתחת לפני העור


איך מבצעים שאיבת שומן מאזור הבטן?

השאיבה מאזור הבטן היא בדרך כלל מכיוון הבטן התחתונה. שאיבת שומן בטן מתבצעת לרוב על ידי החדרה של סיב אופטי או צינורית זעירה אל מתחת לפני העור ובתוך רקמת השומן. אלו ביחד יכולים להביא לתוצאה הרצויה על ידי שאיבת הכמות הרצוי (ישנן מידות המגדירות כמה חומר יש להסיר בהדרגה, לא ניתן להסיר כמות אין סופית של שומן).

לאחר מכן – מותחים את העור
בתוצאה המתקבלת מטפלים על ידי ניתוחי מתיחת בטן מקצועיים – כמו גם מתיחת עור על פני כל איבר שבו מטפלים. כמובן, רצוי למעט במאזן קלוריות חיובי, ולהתמיד בהרגלי תזונה נכונים גם לאחר הניתוח, שכן מדובר בפתרון זמני שתוצאתו תלויה במטופל.

makecomment

לקבלת פרטים בתחום ניתוחי הבטן השאר פרטיך ואנו ניצור עימך קשר

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

כתבות נוספות

 • הכנה לניתוח שאיבת שומן

  רוב האנשים פונים לניתוח לשאיבת שומן, לאחר שנים של כשלונות עם דיאטות ואימון גופני. הניתוח עוזר בשיפור של הדימוי העצמי ומקל על תהלי

  המשך לכתבה
 • טיפים לניתוח מתיחת בטן

  מתיחת בטן מיועדת להסרת עודפי שומן ועודפי עור, לחיזוק שרירים והעלמת צלקות. למי כדאי לשקול את הניתוח ומה הם תופעות הלוואי?

  המשך לכתבה
 • איך בוחרים מנתח פלסטי?

  טיפולים אסתטיים הם עניין שבשגרה, אך לפני שבוחרים בניתוח פלסטי כדאי להקדיש מחשבה בבחירת המרפאה הנכונה והכי חשוב הרופא המנתח.

  המשך לכתבה

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל