צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
העור מתחיל את תהליך הזדקנותו מרגע שבו האדם נולד והעור חשוף לאוויר העולם. העור של האדם באופן נורמלי שומר על אלסטיות ועמידות עד לעשור הרביעי לחיים (מגיל שלושים ואילך) לרוב, ומאז השינויים כבר ניכרים לעין – מתעוררים קמטים, כתמי עור ועוד.

מערכת ביוטיק

|

02/01/2012

|

13:01

seperator

רבים ובעיקר רבות פועלות כדי להאט את הזדקנותו של העור – אפילו עוד לפני התסמינים החיצוניים – ומורחות שכבות קרמים לטיפוח ולרענון עור הפנים, כאשר בגילאים המאוחרים יותר ישנם טיפולים מקצועיים קוסמטיים נוספים, שמערבים טכנולוגיות חדשניות אשר מונעות את התייבשותו של העור ומחדירות בו חומרים חיוניים ואפקטיביים לעור באופן כמעט מיידי.

עור חלק למגע

עור חלק למגע


מטרות המיזותרפיה

סיבי הקולגן שמרכיבים את העור ושומרים על קשיחותו מחד ועל הגמישות שלו מאידך בבת אחת מאבדים מחיוניותם עם השנים, מה שיוצר את המראה המקומט. החדרת חומרים שמעודדים את ייצור הקולגן כמו למשל חומצה היאלורונית, וחומרים נוגדי חמצון בעור תגרום לכך שיבנו רקמות יציבות מאלסטין ומקולגן ובין השאר יושפעו גם חילוף החומרים בעור וחידושם.
עור ללא צלקות

עור ללא צלקות


מה הפילינג עושה?

הפילינג משתייך לטיפולי אסתטיקה רפואית שמטפלת בכתמי עור, בצלקות ובכתמים על פני העור. טכניקת הפילינג מבוססת על קילוף שכבת עור, לפי שלוש רמות – שטחית, בינונית ושכבה עמוקה. הטיפול יכול להשפיע גם על הקמטים העדינים, והכול תלוי בסוג הפילינג שאותו בוחרים. מי שבוחר לעשות פילינג עמוק, יבצע זאת בחדר ניתוח תחת ידיו האמונות של מנתח פלסטי.

מתי נזדקק לטיפול פילינג ומתי למזוטרפיה?
הפילינג ישמש אותנו לא רק לכתמי עור ולשינויים עדינים במרקם העור – אלא גם לקמטים העדינים שנוצרים ומשפיעים על השכבה החיצונית יחסית בעור. לעומתו, המזוטרפיה תתאים בעיקר למי שמעוניין לחדש את עור הפנים תוך החדרת חומרים "מצעירים", אשר מונעים הופעת קמטים בקרוב או מטפלים בקמטים ברמות שונות בהווה.

makecomment

לקבלת פרטים בתחום האסתטיקה הרפואית השאר פרטיך ואנו ניצור עימך קשר

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

כתבות נוספות

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל