צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

מערכת ביוטיק

|

07/11/2011

|

05:54

seperator

אם הינך סובלת מתופעת ורידים בולטים ברגליים, את יכולה להיות בטוחה שאת לא לבד- שכן על פי הסטטיסטיקה, סובלות כמחצית מהנשים מתופעה זו, ואף רבע מכלל אוכלוסית הגברים. ואכן, כולנו מכירות את הרגשת אי הנוחות והמוגבלות שבורידים בולטים- היא זו שמונעת מאיתנו ללבוש מכנסיים קצרים או חצאיות, כמו גם ללכת לים או לבריכה.

 

ורידים בולטים ברגליים- פגיעה אסתטית ורפואית גם יחד

נוסף על תחושת חוסר הביטחון שגורמים ורידים בולטים, אלה עלולים לגרום גם לכאבים ונזקים רבים לעור הרגליים. על כן, חשוב מאוד לטפל בתופעה זו ולהבטיח חזרה מהירה לשגרת חיים חופשית ובריאה. ואכן, הרפואה המתקדמת של היום מאפשרת העלמה מהירה, נוחה וזמינה לכל אישה, כאשר אחת השיטות המומלצות לעשות כן הינה השימוש בלייזר לשם העלמת ורידים. 

 

העלמת ורידים בלייזר- הכיצד?

שיטת העלמת ורידים בלייזר מבוצעת באמצעות החדרת סיב אופטי על ידי מזרק לתוך הוריד הפגום, מהברך ועד למפשעה. כך, הלייזר מחמם את הסיב והאחרון צורב את פנים הוריד תוך הריסת דפנותיו. הטיפול נעשה בהרדמה מקומית ואורך בין 45 דקות לשעה, כאשר לאחריו רשאי המטופל לחזור לפעילות מלאה כמעט מיד. 

 

העלמת ורידים בלייזר- תוצאות מקסימליות במינימום מאמץ

לשם העלמת ורידים מלאה נדרשים מספר טיפולי השלמה, הנעשים בשבועות שלאחר הטיפול הראשוני. כך, ניתן להבחין כבר לאחר כחודש בשיפור של כ-95% בכמות הורידים הבולטים, תוך כאבים מינימליים המתבטאים במרבית המקרים בתחושה של רגישות מוגברת ותו לא. כאבים אלו חולפים כעבור כשבוע והם מטופלים באמצעות תרופות להקלה בכאבים ותרופות אנטיביטיות פשוטות. יודגש, כי קיימים סיכונים בהליך העלמת ורידים בלייזר, אך במינון נמוך וברוב הפעמים גם זמני ביותר.

makecomment

לקבלת פרטים בתחום האסתטיקה הרפואית השאר פרטיך ואנו ניצור עימך קשר

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל