צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

מערכת ביוטיק

|

06/11/2011

|

11:40

seperator

 

ורידים בולטים ("דליות") נוצרים מאי ספיקה שטחית כרונית של דם בורידים, וכן מעומס דם כתוצאה מחסימה באתרי ורידים (כנראה כשנוצר נזק לשסתומי הורידים החד כיווניים כשבמצב רגיל אמורים להזרים דם גם במצב מנוגד לכוח הכבידה). הפתרון העקרוני למצב הזה הוא הפסקת הזרימה של הדם מהורידים העיקריים אל הורידים השטחיים.

 

ממה נוצר הצורך לטיפול בורידים?

ורידים הם כלי הדם המפנים את הפסולת הכימית מהרקמות שבכל הגוף דרך זרם הדם בחזרה אל הלב. מחלות כלי דם ורידיים מופיעים בכל הגילאים, והתופעה הבולטת ביותר המזוהה עם מחלות ורידים היא פקקת עורקים (צבע ירוק - כתוצאה ממעבר חמצן בהם) או אי ספיקת ורידים (צבע אדום). גורמים אלו גורמים לעומס של דם באזור כלי דם אלו, ולהבלטת הורידים כתוצאה מכך. זה יכול לקרות בכל איבר ואיבר בגוף, אולם זה קורה בעיקר ב"איברי קצוות" כמו הגפיים. יש מקרים שהבעיה היא אסתטית בלבד, אולם כשאינה מטופלת היא עלולה להחמיר לבעיות רפואיות כמו למשל בצקת ברגליים, לדלקת ונפיחויות.

 

מהם טיפולי ורידים הנדרשים למחות את התופעה?

ישנן גרביים אלסטיות שמקלות על הבעיה אך לא פותרות אותה. ישנם פתרונות רפואיים אחרים: ניתוח, ניתוח אנדו לייזר לורידים בולטים (שבדרך כלל נעזר בנקיטת פעולות רפואיות נוספות), טיפול בהזרקות, סטריפינג (ניתוח ורידים קונבנציונלי). ביצוע אולטרא סאונד של הורידים (דופלר) לאחר הניתוח מאפשר לבצע טיפול בהזרקה לורידים במידת הצורך.

makecomment

לקבלת פרטים בתחום האסתטיקה הרפואית השאר פרטיך ואנו ניצור עימך קשר

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל