צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

מערכת ביוטיק

|

06/11/2011

|

20:45

seperator

 

כיום בתקופה שבה הכל אפשרי כמעט, נערכים בארץ מדי יום ניתוחים פלסטיים בכל איבר חיצוני מצוי. כל מי שמעוניין בהצרת היקפים, מי שמעוניינת בהגדלת חזה או במתיחת פנים יכולה לשמור את מטבע המשאלות לעצמה ולשלם בעבור אותו חלום שמתגשם במרפאה המתאימה.

 

אנו לא תמיד מרוצים מהניבט במראה ואם אנו רוצים שינוי, הצעד הראשון הוא ללכת למרפאת האסתטיקה הכי מומלצת, ולשמוע את המלצת הרופא , מהם הסיכונים הכרוכים בכל ניתוח והטיפול שבא לאחריו ולראות מה תהיינה התוצאות הסופיות.

 

איך מבררים עבור ניתוח פלסטי מחירים? 

את המחירים ניתן למצוא באופן ממוצע באתרי האינטרנט השונים. פעמים רבות ישנן הנחות למי שזכאי באותה המרפאה (חיילים, סטודנטים ומבוטחי מרפאות יכולים לנסות לברר לגבי הנחה). במידה ואתם רוצים לבדוק באותה המרפאה לגבי המחיר, תוכלו לקבל את המחיר הריאלי שהותאם עבורכם בדיוק, לכן אין להסתמך על המחירים המתפרסמים. לדוגמה, אם אתם מעוניינים לעשות ניתוח למתיחת פנים, ומסתבר לכם לאחר הביקור מול הרופא כי כרוך בזה ניתוח נוסף – מתיחת צוואר, עפעפיים, פרופורציות חדשות (הקטנת בוטוקס או ניתוח אף), אז מחיר הניתוחים יעלה באופן שונה, ואותו הדבר לגבי שאיבת שומן – צריך להבין כיצד תתקבלנה הפרופורציות הראשונות. חשוב לברר לא רק אצל רופא אחד, אלא אצל לפחות שני רופאים על- מנת לקבל תמונה כללית גם לגבי אפשרויות הטיפול, גם לגבי סיכונים שרופא אחד מודע אליהם והשני לא, וגם ברר מה יהיו עבור כל ניתוח פלסטי מחירים.

 

המלצות לקליניקות

היות ומחירים לניתוח פלסטי הם עניין לא זול ואף פתיחתה של תקופה שיכולה להוביל לשרשרת טיפולים שאנו לא רואים את הקצה שלה, חשוב מאוד להשוות מחירים ולברר לגבי המלצות אובייקטיביות על הצוות המטפל.

makecomment

לקבלת פרטים בתחום האסתטיקה הרפואית השאר פרטיך ואנו ניצור עימך קשר

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל