צור קשר
:נושא
:טיפול
:שם
:אימייל
:טלפון
:עיר
:גיל
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

מערכת ביוטיק

|

01/09/2013

|

14:01

seperator

אם תמיד רציתם להסיר את השיער שמציק לכם באזור המפשעה, כעת יש טיפולים אשר בעזרתם ניתן לטפל בבעיה, ובמחירים סבירים לחלוטין. ניתן בעזרת הטיפולים לעצב את המפשעה כיצד שתראו לנכון ולפי הצורה שאליה תרצו להגיע.

ייעוץ והכוונה
טרם ניגשתם לטיפול להסרת שיער במפשעה, כדאי שתבדקו היטב במה אתם בוחרים, ותלכו לייעוץ והכוונה לפני כן, בכדי לדעת מה הטיפול שמתאים לכם ביותר. כמו כן, לפני הטיפול צריך לקצת את השיער למראה אסתטי ונורמלי, וכמובן שאסור למרוח קרם או להשתמש בכל תכשיר אשר יכול לשבש את מהלך הטיפול ואת תוצאותיו. כמו כן, הגיעו מוכנים ולאחר מקלחת.

טיפולי הסרת שיער במפשעה לתחושה נעימה ביותר

טיפולי הסרת שיער במפשעה לתחושה נעימה ביותר


הסרת שיער במפשעה – מספר טיפולים
ישנם מספר טיפולים להסרת השיער במפשעה, כאשר בדרך כלל מגיעים לטיפול הראשון די מתוחים ומבויישים, בכל זאת, זהו אזור מאוד אינטימי. כשמגיעים לטיפול השני, כבר מרגישים יותר משוחררים ופחות חשים את התחושות שמאפיינות את הטיפול הראשון.

סוגי טיפול במפשעה
יש מספר סוגי טיפול בהסרת שיער במפשעה. ישנה את הגישה השמרנית יותר, אשר נקראת הסרת שיער רגילה במפשעה, אשר לא כוללת האזור הפנימי ולרוב תהיה זולה יותר מאשר טיפול של הסרת שיער ברזילאית. בטיפול זה לבסוף אמורים לראות תוצאות נקיות, כאשר השיער במפשעה ייעלם לחלוטין. הטיפול הוא יותר עמוק ומיועד לנשים בלבד.

לא רק נשים
כאמור, הטיפול לא מיועד לנשים בלבד, וגם גברים רבים מביעים היענות בכדי לבצע את הטיפול באזור שהרבה אנשים מאוד מובכים כאשר הם רוצים לקבל טיפול בו. למרות זאת, כפי שנכתב בפסקאות הקודמות, אין ממה לפחד, הטיפול הוא דיסקרטי ויעיל, ואחרי הפעם הראשונה, הכל יהיה קל יותר.
 

makecomment

הצעות נוספות לטיפולים

קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

כתבות נוספות

 • קורסים מעולם היופי הקוסמטיקה

  כולנו מכירות בחשיבות של עולם היופי והקוסמטיקה על הרושם הראשוני וביטחון העצמי. אבל האם חשבת פעם לעבור מתפקיד המטופלת לתפקיד המטפלת

  המשך לכתבה
 • מהו שיוף שיניים?

  רוב הישראלים מכירים את טיפולי יישור השיניים, אך מהו תפקידו של שיוף שיניים? למרות המחשבה הראשונה, השיוף אינו חלק מטיפול ליישור שינ

  המשך לכתבה
 • כיצד תבחרו את המנתח שיתאים לכם?

  ניתוחים פלסטיים הם כבר עולם ומלואו בחברה המערבית. המוניטין שנצבר בשנים האחרונותגדל עד שעולם הניתוחים הפלסטיים הלך והתרחב לעולם ני

  המשך לכתבה

תגובות הגולשים

הוסף הערה
 

שם:

*

דוא"ל (לא יוצג באתר):

נושא התגובה:

*

תוכן התגובה:

 
בטל